Aktuális hírek

Sikeres karácsonyi adománygyűjtő akciók iskolánkban

Az adventi időszakban két, az egész iskolai közösséget megszólító adománygyűjtést bonyolítottunk le.
A Gyakorlóiskolák Iskolaszövetségének hagyományos karácsonyi akciójához csatlakozva 325 db cipősdobozba csomagolt ajándékcsomag gyűlt össze a moldvai csángó magyar gyerekek részére, melyet december 10-én a fővárosba szállítottunk, ahonnét a többi intézmény gyűjtésével együtt a karácsonyi ünnepek előtt fuvarozzák ki Sándor József, az egri gyakorlóiskola volt igazgatója szervezésében Moldvába.
A másik aktivitás a vas megyei autista gyerekekkel foglalkozó PontMás Alapítvány adományboltja részére szervezett akció volt, melyet két nyolcadik évfolyamos diákunk kezdeményezett. Az eredmény: 40 hatalmas csomag.

A gyűjtésről szóló beszámoló itt olvasható.
Az adománygyűjtésekhez kapcsolódó fotók a Galériában láthatók.

2022.08.31. 18:00 -
Tanévnyitó ünnepély
2022.09.01.
Első tanítási nap