Aktuális hírek

Újabb segélyszállítmány Aknaszlatinára

A húsvéti szünetben iskolánk ismét útnak indított Aknaszlatinára egy adományokkal megrakott teherautót az ukrajnai háború okozta nehézségek enyhítésére. A gyűjtés újabb hullámát diákjaink is segítették: a 9. a osztály tanulói, családjai süteményeket készítettek, melyet tanulótársaiknak, tanáraiknak kínáltak, s a cserébe felajánlott készpénzadományokat összegyűjtötték. A sütéshez más osztályok is csatlakoztak. Az akció rendkívül sikeresnek bizonyult: összesen 242 000 Ft-ot adtak át a kilencedikesek Németh Mónika gazdasági vezetőnek az adománygyűjtés koordinátorának.

A szállítmányt büfénk vezetője, Borsi Miklós, valamint Rónai András r. alezredes szállította önkéntes felajánlásból kárpátaljai testvériskolánkba (az előző gyűjtésből még szállításra váró kontingenssel együtt) kb. egy tonnányi tartós élelmiszert és a mosogató gépet.

Ángyus Viktória, a Bolyai János Líceum igazgatónője az alábbi levélben köszönte meg a szombathelyi bolyaisok akcióját:

Kedves szombathelyi bolyaisok!

Ezúton szeretnénk kifejezni őszinte tiszteletünket és egyben kifejezni hálás köszönetünket azokért a nemes gesztusokért, segítőkészségekért, amelyeket az utóbbi nehéz időben felénk tanúsítottak. Tanintézményünk minden egyes tagja és dolgozója nevében kijelenthetem, hogy adományuk jelentősen  megkönnyíti majd a munkát és feladataink elvégzését, amellyel minden nap szembe kell néznünk. Minden adomány, mely eddig felénk nyújtottak - nagyon ritka értéket képvisel!

Önöknek, családjaiknak jó egészséget, békét és Áldott Húsvéti ünnepeket kívánunk!

Tisztelettel,

az aknaszlatinai bolyaisok. 

 

Az adomány átadásáról készült képek megtekinthetők a Galériában.

 

2022.05.27. - 2022.05.29.
Felvidéki kirándulás (7.a, 7.b, 7.c - Határtalanul! program)
2022.05.27.
Osztálykirándulások
2022.05.30.
Előkészítő szülői értekezlet (leendő 5.a, 5.b, 5.c, 9.a, 9.b, 9.c osztályok)
2022.05.30.
Érettségi dolgozatok megtekintése
2022.05.31.
A tanulók jelentkezése a 2022. őszi előrehozott érettségi vizsgákat érintő osztályozó vizsgákra
2022.05.31.
Énekkar évzáró koncertje
2022.06.01.
A felvételi eljárás kapcsán benyújtott kérelmek alapján lefolytatott jogorvoslati eljárás (fellebbezések) befejezése a fenntartónál
2022.06.01. - 2022.06.09.
Emelt szintű szóbeli érettségi vizsgák
2022.06.03.
A Nemzeti Összetartozás Napja
2022.06.06.
Pünkösdhétfő, munkaszüneti nap