Felvételi információk

Kedves Diákok, kedves Szülők!

Sajnos a járványhelyzet miatt idén nem áll módunkban személyes iskolai találkozás formájában tájékoztatást adni a Bolyai Gimnáziumba való továbbtanulási lehetőségekről, ezért az információkat digitális formában közöljük.

A négy évfolyamos gimnáziumi tagozatunkról szóló tájékoztató itt olvasható.

A nyolc évfolyamos gimnáziumi tagozatunkról szóló tájékoztató itt olvasható.

A 2020-2021-es tanévi felvételi információk a Beiskolázási tájékoztatóban láthatók.

Bolyaisnak lenni (videó)

Október 17-én (szombaton) 9-12 óra között online videós platformon konzultációs lehetőséget biztosítunk az érdeklődőknek, ahol feltehetik kérdéseiket az iskola vezetőinek, szaktanárainak.
A konzultációra űrlap kitöltésével lehet regisztrálni október 16-án 12 óráig. Ha több konzultáción szeretne részt venni egy másik idősávban, kérjük, hogy töltsön ki újabb űrlapot.

November 6-án (pénteken) indulnak online tehetséggondozó-felkészítő tanfolyamaink.
A nyolc évfolyamos gimnáziumunk 5. évfolyamára jelentkezők számára magyarból és matematikából, a négy évfolyamos gimnáziumunk 9. évfolyamára jelentkezők számára biológiából, matematikából és történelemből tartunk péntekenként hét alkalommal online foglalkozásokat.

A felkészítő tanfolyamra űrlap kitöltésével lehet jelentkezni november 1-ig:
5. évfolyamra jelentkezőknek9. évfolyamra jelentkezőknek