Menza

Térítési díj befizetése

Tisztelt Szülők!

A gyermekek iskolai menzájának az április 19-30. közötti időszakra szóló megrendelése a márciusi étkezés alapján megtörtént. Kérjük, az e-Kréta felületén ezt áttekinteni szíveskedjenek!

A májusi étkezéseket 2021. április 22. (csütörtök) 16 óráig lehet megrendelni és bankkártyával kiegyenlíteni az e-Kréta felületén az 1-11. évfolyamon tanulók számára.

Kérjük, hogy az 5-11. évfolyamos tanuló mindig hozza magával az ebédlőbe az aktuális nap étkezési jegyét! Amennyiben elfelejti elhozni, vagy nem találja, a gazdasági irodában arra a napra kérhet igazolást.

KRÉTA étkezési modul felhasználói kézikönyv
Tisztelt Szülők!

Intézményünknél elindult a KRÉTA felületen keresztül az étkezéshez kapcsolódó ügyintézés. Az alkalmazás csak webes böngésző felületről, szülői hozzáféréssel működik.
Kérjük, olvassa el a felhasználói kézikönyvet

Étkezés lemondása hiányzás esetén

Betegség, egyéb hiányzás esetén az étkezés lemondásának módja:

lehetőség szerint a KRÉTA naplóban, az e-Ügyintézés menüpontban,

- személyesen az iskola portáján 8 óra 30 percig,
- a 94/513-680-as telefonszámon 8 óra 30 percig  ,
- e-mailben az nmonika@bolyaigimnazium.elte.hu címen  8 óra 30 percig.

A lemondásokat az alábbiak szerint tudjuk elfogadni:

- amennyiben reggel 9 óráig (a KRÉTA naplóban, az e-Ügyintézés étkezésben) jelentik a hiányzást, akkor a következő naptól már nem kell fizetni (pl.: hétfőn reggel 9 óráig bejelentik, akkor a keddi napot már nem kell fizetni),
- amennyiben 9 óra után (a KRÉTA naplóban, az e-Ügyintézés étkezésben) történik a bejelentés, akkor a következő napon még nem tudják a gyermeket kijelenteni a létszámból, csak utána (pl.: hétfőn délelőtt 10 órakor jelentik, akkor a keddi napot még kell, a szerdait azonban már nem kell fizetni)

Ha lehetőség van rá, kérjük a hiányzás várható időtartamát is jelezni.

Kérjük az időpontok és bejelentések pontos betartását. Amennyiben a szülők elmulasztják a hiányzás illetve a módosítás bejelentését, a térítési díjat ki kell fizetni.

Étkezés változtatása

Étkezéssel kapcsolatos változtatásra mindig az előző hónap 20-ig van lehetőség a KRÉTA naplóban, az e-Ügyintézés menüpontban,  vagy személyesen, illetve írásban (nmonika@bolyaigimnazium.elte.hu).
Kérjük az időpontok és bejelentések pontos betartását. Amennyiben a szülők elmulasztják a hiányzás illetve a módosítás bejelentését, a teljes havi térítési díjat ki kell fizetni.

2021.06.23.
Középszintű szóbeli érettségi vizsgák 12.C