Menza

Étkezés lemondása hiányzás esetén

Betegség, egyéb hiányzás esetén az étkezés lemondásának módja:

- személyesen az iskola portáján,
- a 94/513-680-as telefonszámon,
- e-mailben az nmonika@bolyaigimnazium.elte.hu címen.

A lemondásokat az alábbiak szerint tudjuk elfogadni:

- amennyiben reggel 9 óráig jelentik a hiányzást, akkor a következő naptól már nem kell fizetni (pl.: hétfőn reggel 9 óráig bejelentik, akkor a keddi napot már nem kell fizetni),
- amennyiben 9 óra után történik a bejelentés, akkor a következő napon még nem tudjuk a gyermeket kijelenteni a létszámból, csak utána (pl.: hétfőn délelőtt 10 órakor jelentik, akkor a keddi napot még kell, a szerdait azonban már nem kell fizetni)

Ha lehetőség van rá, kérjük a hiányzás várható időtartamát is jelezni.

Kérjük az időpontok és bejelentések pontos betartását. Amennyiben a szülők elmulasztják a hiányzás illetve a módosítás bejelentését, a teljes havi térítési díjat ki kell fizetni.

Étkezés változtatása

Étkezéssel kapcsolatos változtatásra mindig az előző hónap 20-ig van lehetőség személyesen, írásban (e-mailben: nmonika@bolyaigimnazium.elte.hu) vagy telefonon (94/513-680). Lemondást csak írásban tudunk elfogadni.

Térítési díj befizetése

A 2018. június havi étkezési díjakat készpénzben (lehetőség szerint pontos összegben) az alábbiak szerint kérjük iskolánk gazdasági irodájában befizetni:

június 4. (hétfő) 5-12. évfolyam 7:00 - 16:00
június 5. (kedd) 1-12. évfolyam 7:00 - 16:00
június 6. (szerda) 1-4. évfolyam 7:00 - 16:00

A feltüntetett időpontok után még 2 napig reggel 8 órától délután 15 óráig lehet a tartozást rendezni a gazdasági irodában. Ennek elmulasztása esetén, vagy ha az étkezés nem kerül visszamondásra (személyesen, írásban: nmonika@bolyaigimnazium.elte.hu, telefonon: 94/513-680), a térítési díjat be kell fizetni.
Kérjük, hogy az 5-12. évfolyamos tanuló mindig hozza magával az ebédlőbe az aktuális nap étkezési jegyét! Amennyiben elfelejti elhozni, vagy nem találja, a gazdasági irodában arra a napra kérhet igazolást.
Kérjük a határidők betartását!