tanuló(k) osztály verseny forduló helyezés felkészítő tanár
Andor Júlia Anna 11.cOrszágos középiskolai tanulmányi verseny: történelemországos döntő18. helyezésVarga Zoltánné
Andor Sára Ágnes8.bArany János magyarversenyországos döntő5. helyezésZelei-Kukor Sára
Andor Sára Ágnes8.bKosáry Domonkos történelemversenyországos döntő8. helyezésVarga Zoltánné
Andor Sára Ágnes8.bOrszágos angol nyelvi versenymegyei döntő2. helyezésGaál Ildikó
Andor Sára Ágnes8.bVas megyei angol nyelvi versenymegyei döntő1. helyezésGaál Ildikó
Antal Botond (10.a), Horváth Áron (10.a), Kelemen Anna (10.a), Varga Árpád György 10.aBolyai matematika csapatversenyországos döntő2. helyezésNémeth Gyula
Antal Botond (10.a), Horváth Áron (10.a), Kelemen Anna (10.a), Varga Árpád György 10.aBolyai matematika csapatversenyterületi döntő1. helyezésNémeth Gyula
Antal Botond (10.a), Horváth Áron (10.a), Kelemen Anna 10.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő1. helyezésNémeth Gyula
Antal Botond 10.aSavaria országos történelem versenymegyei döntő7. helyezésSélley Gábor
Antal Botond 10.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő4. helyezésNémeth Gyula
Antal Dániel 10.aSavaria országos történelem versenymegyei döntő2. helyezésSélley Gábor
Antoni Barnabás Ambrus (8.a), Horváth Ákos (8.a), Imre Marcell (8.a), Kelemen Gergő8.aBolyai matematika csapatversenymegyei döntő1. helyezésDanyi Béla
Antoni Barnabás Ambrus8.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő12. helyezésDanyi Béla
Babos András 12.cEötvös Loránd megyei fizikaversenymegyei döntő2. helyezésPájer Szabolcs
Babos András 12.cOrszágos középiskolai tanulmányi verseny: történelemországos döntő1. helyezésdr. Vigh Kálmán
Babos András 12.c„Tisza István és kora” történelmi vetélkedőországos döntő1. helyezésdr. Vigh Kálmán
Babos Kincső (4.a), Konta-Barota Emma (4.a), Némethy Száva Hanna (4.a), Tüzes Míra4.aBolyai anyanyelvi csapatversenymegyei döntő17. helyezésRóka Judit
Babós Andreas (11.c), Németh Keve Marcell (11.c), Novák Henrietta (11.c), Schütz Brúnó Péter 11.cBolyai anyanyelvi csapatversenyterületi döntő3. helyezésTakács Marietta
Baki Donát (4.a), Hajdu Balázs (4.a), Kunecz Kornél Ádám (4.a), Nagy Dániel4.aBolyai matematika csapatversenymegyei döntő14. helyezésRóka Judit
Balasa Tibor Ferenc2.bNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő6. helyezésMikics Lászlóné
Balasa Tibor Ferenc2.bTudásbajnokság: irodalom, szövegértésmegyei döntő1. helyezésMikics Lászlóné
Balasa Tibor Ferenc2.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő7. helyezésMikics Lászlóné
Balasa Tibor Ferenc2.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő4. helyezésMikics Lászlóné
Balassa Liza Dorka (4.a), Börzsei Sára (4.a), Hajdinák Mátyás (4.a), Pichler Bertalan Péter4.aBolyai anyanyelvi csapatversenymegyei döntő1. helyezésRóka Judit
Balassa Liza Dorka (4.a), Börzsei Sára (4.a), Hajdinák Mátyás (4.a), Pichler Bertalan Péter4.aBolyai anyanyelvi csapatversenyországos döntő9. helyezésRóka Judit
Balassa Liza Dorka (4.a), Börzsei Sára (4.a), Konta-Barota Emma4.aOlvasásnépszerűsítő akadályverseny a Nemzetközi Gyermekkönyvnap alkalmábólmegyei döntő1. helyezésRóka Judit
Balassa Liza Dorka (4.a), Fülöp Endre Csanád (4.a), Hajdinák Mátyás (4.a), Ruck Sámuel4.aBolyai matematika csapatversenymegyei döntő2. helyezésRóka Judit
Balassa Liza Dorka (4.a), Pichler Bertalan Péter (4.a), Bognár-Miklósi Alex (4.b), Botz Hunor (4.b), Prugberger Dárius Dávid4.bOrszágos elsősegély-ismereti versenyországos döntő3. helyezésStumpfel Zsoltné
Balassa Liza Dorka4.aKalmár László matematikaversenymegyei döntő7. helyezésRóka Judit
Balassa Liza Dorka4.anyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő6. helyezésRóka Judit
Balogh Botond (7.b), Jakab Máté (7.b), Nagy-Máró Kolos (7.b), Szalai Lőrinc7.bBolyai anyanyelvi csapatversenymegyei döntő2. helyezésBujdosó Anna
Balogh Botond (7.b), Kramli Olivér (7.b), Nagy-Máró Kolos (7.b), Zsebesi Marcell7.bBolyai matematika csapatversenymegyei döntő2. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Balogh Botond7.bAlapműveleti matematika versenymegyei döntő17. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Balogh Botond7.bKalmár László matematikaversenymegyei döntő3. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Balogh Botond7.bNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő2. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Balogh Botond7.bTudásbajnokság: angol nyelvmegyei döntő1. helyezésMenyhárt Izabella
Balogh Botond7.bVarga Tamás matematikaversenymegyei döntő3. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Banga Ákos (6.a), Bokor Anna Virág (6.a), Kovács Vid Levente6.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő1. helyezésBiró Gábor
Banga Ákos6.aAlapműveleti matematika versenymegyei döntő7. helyezésBiró Gábor
Banga Ákos6.aNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő3. helyezésBiró Gábor
Banga Ákos6.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő3. helyezésBiró Gábor
Barczi Ágoston (5.a), Fülöp Borbála Anna (5.a), Hollósi Hédi (5.a), Ihász Zénó5.aBolyai anyanyelvi csapatversenyterületi döntő5. helyezésSzauer Ágoston
Barczi Ágoston (5.a), Fülöp Borbála Anna (5.a), Hollósi Hédi (5.a), Ihász Zénó5.aBolyai matematika csapatversenymegyei döntő1. helyezésNémethné Békési Ildikó
Barczi Ágoston (5.a), Fülöp Borbála Anna (5.a), Hollósi Hédi (5.a), Ihász Zénó5.aBolyai matematika csapatversenyországos döntő16. helyezésNémethné Békési Ildikó
Barczi Ágoston (5.a), Horváth-Takács Anna (5.b), Kis Domonkos5.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő1. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó, Némethné Békési Ildikó
Barczi Ágoston5.aAlapműveleti matematika versenymegyei döntő2. helyezésNémethné Békési Ildikó
Barczi Ágoston5.aAlapműveleti matematika versenyországos döntő8. helyezésNémethné Békési Ildikó
Barczi Ágoston5.aKalmár László matematikaversenymegyei döntő1. helyezésNémethné Békési Ildikó
Barczi Ágoston5.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematika versenyországos döntő28. helyezésNémethné Békési Ildikó
Barczi Ágoston5.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő1. helyezésNémethné Békési Ildikó
Biró Botond (5.b), Éder Bendegúz (5.b), Horváth Márton Áron (5.b), Terplán Anna Sarolta5.bBolyai matematika csapatversenymegyei döntő10. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Biró Botond5.bAlapműveleti matematika versenymegyei döntő10. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Biró Botond5.bNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő22. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Biró Botond5.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő6. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Bognár-Miklósi Alex (4.b), Horváth Noel (4.b), Marton Lóránt (4.b), Teklits Pál4.bBolyai matematika csapatversenymegyei döntő3. helyezésGáspárné Marton Tünde
Bognár-Miklósi Alex (4.b), Talasz Kolos (4.b), Teklits Pál4.bBarangolás az égbolton (csillagászati csapatverseny)városi döntőezüst minősítésGáspárné Marton Tünde
Bognár-Miklósi Alex4.bNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő24. helyezésGáspárné Marton Tünde
Bognár-Miklósi Alex4.bnyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő18. helyezésGáspárné Marton Tünde
Bognár-Miklósi Alex4.bTudásbajnokság: anyanyelvmegyei döntő4. helyezésGáspárné Marton Tünde
Bognár-Miklósi Alex4.bTudásbajnokság: irodalom, szövegértésmegyei döntő15. helyezésGáspárné Marton Tünde
Bognár-Miklósi Alex4.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő4. helyezésGáspárné Marton Tünde
Bognár-Miklósi Alex4.bTudásbajnokság: természetismeretmegyei döntő5. helyezésGáspárné Marton Tünde
Bognár-Miklósi Alex4.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematika versenymegyei döntő27. helyezésGáspárné Marton Tünde
Bokor Anna Virág (6.a), Rápli Éva (6.a), Varga Luca (6.a), Homovics Boglárka6.cBolyai matematika csapatversenymegyei döntő10. helyezésBiró Gábor
Bokor Anna Virág6.aAlapműveleti matematika versenymegyei döntő13. helyezésBiró Gábor
Bokor Anna Virág6.aKalmár László matematikaversenymegyei döntő1. helyezésBiró Gábor
Bokor Anna Virág6.aNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő8. helyezésBiró Gábor
Bokor Anna Virág6.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő2. helyezésBiró Gábor
Bokor Levente9.cBolyai János megyei matematikaversenymegyei döntő5. helyezésFinta Zsanett
Botz Botond Béla (7.c), Herczeg Huba (7.c), Gyuricza Bálint8.cHaza, nemzet és nyelv műveltségi vetélkedőmegyei döntő4. helyezésSzabó Benigna
Budai Ádám 10.cSavaria országos történelem versenymegyei döntő3. helyezésVarga Zoltánné
Budai Ádám 10.cVas megyei angol nyelvi versenymegyei döntő2. helyezésÁrvai-Fuczin Krisztina
Bádi Stefánia (11.a), Csákváry Adél Júlia (11.a), Kiricsi Adél (11.a), Szalai Bence 11.aBolyai anyanyelvi csapatversenyterületi döntő7. helyezésTóth Péter
Bíró Benedek (6.b), Kulcsár Amira Zsóka (6.b), Sántha Csongor Zalán (6.b), Vincze Anna6.bBolyai matematika csapatversenymegyei döntő4. helyezésBogáthné Erdődi Judit
Bíró Benedek (6.b), Kulcsár Amira Zsóka (6.b), Tüzes Hanna6.b„Lerne Deutsch mit Spaß und Spiel" városi csapatverseny 6. osztályosoknakvárosi döntő1. helyezésMézesné Szabó Katalin
Bödör Gábor József 12.cBolyai János megyei matematikaversenymegyei döntő3. helyezésHegedüs Beáta
Bödör Gábor József 12.cEötvös Loránd megyei fizikaversenymegyei döntő1. helyezésPájer Szabolcs
Börzsei Péter2.aNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő20. helyezésHuszárné Móricz Katalin
Börzsei Sára (4.a), Fülöp Endre Csanád (4.a), Pichler Bertalan Péter4.aHaza, nemzet és nyelv műveltségi vetélkedővárosi döntő2. helyezésRóka Judit
Börzsei Sára (4.a), Németh Zoé (4.a), Némethy Száva Hanna (4.a), Sütő Tamara4.aBolyai matematika csapatversenymegyei döntő4. helyezésRóka Judit
Börzsei Sára4.aAlapműveleti matematika versenymegyei döntő8. helyezésRóka Judit
Börzsei Sára4.aKalmár László matematikaversenymegyei döntő9. helyezésRóka Judit
Börzsei Sára4.aNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő21. helyezésRóka Judit
Börzsei Sára4.anyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő1. helyezésRóka Judit
Börzsei Sára4.anyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenyországos döntő16. helyezésRóka Judit
Börzsei Sára4.aTudásbajnokság: anyanyelvmegyei döntő1. helyezésRóka Judit
Börzsei Sára4.aTudásbajnokság: anyanyelvországos döntő6. helyezésRóka Judit
Börzsei Sára4.aTudásbajnokság: irodalom, szövegértésmegyei döntő1. helyezésRóka Judit
Börzsei Sára4.aTudásbajnokság: irodalom, szövegértésországos döntő3. helyezésRóka Judit
Csepeli Martin (8.b), Iváncsics Botond András (8.b), Kovács Levente Hetény (8.b), Rosner Dominik8.bBolyai matematika csapatversenymegyei döntő2. helyezésDanyi Béla
Csordás Péter (9.a), Gerebics Márton (9.a), Morvai Benjámin9.aÉvszázadok öröksége művelődéstörténeti vetélkedősorozatiskolai forduló2. fordulóba jutottBujdosó Anna
Csordás Péter (9.a), Gerebics Márton (9.a), Morvai Benjámin9.aÉvszázadok öröksége művelődéstörténeti vetélkedősorozatmegyei döntődöntőbe jutottBujdosó Anna
Csordás Péter (9.a), Gerebics Márton (9.a), Morvai Benjámin9.aÉvszázadok öröksége művelődéstörténeti vetélkedősorozatországos döntő6. helyezésBujdosó Anna
Csuk Cecília3.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő19. helyezésHorváthné Sámson Andrea
Csuk Emília9.bIrinyi János országos középiskolai kémiaversenymegyei döntő2. helyezésTakács László
Csuk Emília9.bIrinyi János országos középiskolai kémiaversenyországos döntő21. helyezésTakács László
Csuka Boglárka (5.b), Éder Bendegúz (5.b), Terplán Anna Sarolta (5.b), Vincze Dóra5.bBolyai anyanyelvi csapatversenymegyei döntő4. helyezésBujdosó Anna
Csurgai Luca2.bNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő15. helyezésMikics Lászlóné
Csurgai Luca2.bTudásbajnokság: anyanyelvmegyei döntő5. helyezésMikics Lászlóné
Csurgai Luca2.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő17. helyezésMikics Lászlóné
Csurgai Luca2.bTudásbajnokság: természetismeretmegyei döntő1. helyezésMikics Lászlóné
Csurgai Luca2.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő23. helyezésMikics Lászlóné
Czibók Belián (3.a), Magyar Balázs Attila (3.a), Miklós Emma (3.a), Szentkirályi Adrienn3.aBolyai matematika csapatversenymegyei döntő1. helyezésBakó Zsuzsanna
Czibók Belián (3.a), Magyar Balázs Attila (3.a), Miklós Emma (3.a), Szentkirályi Adrienn3.aBolyai matematika csapatversenyországos döntő24. helyezésBakó Zsuzsanna
Czillinger Hanna (7.b), Kramli Olivér (7.b), Vass Nikoletta (7.b), Zsebesi Marcell7.bBolyai anyanyelvi csapatversenymegyei döntő5. helyezésBujdosó Anna
Czillinger Hanna7.bJanikovszky Éva meseíró pályázatországos döntő2. helyezésBujdosó Anna
Czillinger Hanna7.bKosáry Domonkos történelemversenyországos döntő2. helyezésVarga Zoltánné
Czóbel Gergely (5.b), Horváth-Takács Anna (5.b), Kis Domonkos (5.b), Kovács Ákos Levente5.bBolyai matematika csapatversenymegyei döntő4. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Czöndör Krisztina Dominika 10.cSavaria országos történelem versenymegyei döntő6. helyezésVarga Zoltánné
Devecseri Nóra (10.c), Farkas Kata Anna (10.c), Gergely Dóra (10.c), Polgár Hanna 10.cBolyai anyanyelvi csapatversenyterületi döntő13. helyezésCsóka Tibor
Falusi Borbála9.bVas megyei német nyelvi versenymegyei döntő4. helyezésdr. Tóthné Bozi Edit
Farda Dorka 10.aVas megyei német nyelvi versenymegyei döntő6. helyezésHorváthné Tobischka Katalin
Farkas Alexander9.cVas megyei angol nyelvi versenymegyei döntő7. helyezésBugovits Anita, Martin Duncan Lester
Farkas Noémi (10.b), Raffay Péter (10.b), Sütő Lili (10.b), Tájmel Kristóf (10.b), Zsebesi Dávid (10.b), Czöndör Krisztina Dominika (10.c), Devecseri Nóra (10.c), Németh Júlia 10.cEgészség? Megéri! egészségműveltségi vetélkedő - szombathelyi középiskolások városi vetélkedőjevárosi döntő2. helyezésStumpfel Zsoltné
Felföldi Tamás (12.b), Sági Hunor Domonkos (12.b), Ugróczky Péter (12.b), Varsányi Balázs 12.bBolyai matematika csapatversenyterületi döntő5. helyezésHollerné Gazdag Ilona
Fodor Botond2.bTudásbajnokság: természetismeretmegyei döntő9. helyezésMikics Lászlóné
Fodor Levente (8.a), Nagyági Máté (8.a), Tolvaj Levente (8.a), Vass Dávid Ádám8.aBolyai matematika csapatversenymegyei döntő4. helyezésDanyi Béla
Fodor Levente (8.a), Németh Sára (8.a), Schatzl Johanna Dea (8.a), Szabó Adél8.aBolyai anyanyelvi csapatversenyországos döntő3. helyezésZelei-Kukor Sára
Fodor Levente (8.a), Németh Sára (8.a), Varga Gréta8.aOrszágos elsősegély-ismereti versenyországos döntő1. helyezésStumpfel Zsoltné
Fodor Levente8.aHevesy György országos kémia versenymegyei döntő6. helyezésdr. Füzesi István
Fogarasi Dávid1.bnyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő9. helyezésMódly Andrea
Fogarasi Dávid1.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő6. helyezésMódly Andrea
Francsics Anna Sára3.anyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő5. helyezésBakó Zsuzsanna
Fuchs Kristóf Leó6.bNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő2. helyezésBogáthné Erdődi Judit
Fukszberger Ádám Balázs2.bGazdag Erzsi megyei vers- és mesemondó versenyvárosi döntő3. helyezésKovácsné Németh Zsófia
Fukszberger Ádám Balázs2.bTudásbajnokság: természetismeretmegyei döntő11. helyezésMikics Lászlóné
Fullár Emma5.a„Szép Magyar Beszéd” versenymegyei döntő2. helyezésSzauer Ágoston
Fábián Panka (7.b), Kassai Zsanna (7.b), Márkus Emese (7.b), Németh Dóra7.bBolyai anyanyelvi csapatversenymegyei döntő3. helyezésBujdosó Anna
Fábián Panka (7.b), Kassai Zsanna (7.b), Márkus Emese (7.b), Németh Dóra7.bBolyai matematika csapatversenymegyei döntő1. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Fábián Panka (7.b), Kassai Zsanna (7.b), Márkus Emese (7.b), Németh Dóra7.bBolyai matematika csapatversenyországos döntő21. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Fábián Panka7.bNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő24. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Fülöp Borbála Anna5.aKalmár László matematikaversenymegyei döntő1. helyezésNémethné Békési Ildikó
Fülöp Endre Csanád (4.a), Németh Zoé (4.a), Sándor Róza (4.a), Tarsoly Anna4.aBolyai anyanyelvi csapatversenymegyei döntő5. helyezésRóka Judit
Fülöp Endre Csanád4.aNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő15. helyezésRóka Judit
Fülöp László Bence (9.a), Jakab Zsófia (9.a), Orbán Áron (9.a), Tánczos Tamara9.aNyelvmester Országos Levelező Helyesírási versenyországos döntő3. helyezésZelei-Kukor Sára
Fülöp László Bence (9.a), Kovács Kristóf (9.c), Sánta Dávid9.cZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő1. helyezésFinta Zsanett, Vargyas László
Fülöp László Bence (9.a), Nyúli Zoárd (9.a), Szabó Lehel Uriel9.aÉvszázadok öröksége művelődéstörténeti vetélkedősorozatiskolai forduló2. fordulóba jutottBujdosó Anna
Fülöp László Bence (9.a), Nyúli Zoárd (9.a), Szabó Lehel Uriel9.aÉvszázadok öröksége művelődéstörténeti vetélkedősorozatmegyei döntődöntőbe jutottBujdosó Anna
Fülöp László Bence (9.a), Nyúli Zoárd (9.a), Szabó Lehel Uriel9.aÉvszázadok öröksége művelődéstörténeti vetélkedősorozatországos döntő3. helyezésBujdosó Anna
Fülöp László Bence (9.a), Orbán Áron (9.a), Szabó Gergő (9.a), Tánczos Tamara9.aBolyai matematika csapatversenyterületi döntő18. helyezésVargyas László
Galambos Zalán6.bAlapműveleti matematika versenymegyei döntő14. helyezésBogáthné Erdődi Judit
Galambos Zalán6.bnyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenyországos döntődöntőbe jutottZelei-Kukor Sára
Galambos Zalán6.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematika versenymegyei döntő17. helyezésBogáthné Erdődi Judit
Geosits Levente (11.b), Kámán Gergő (11.b), Németh Áron Soma (11.b), Székely Bálint 11.bBolyai matematika csapatversenyterületi döntő9. helyezésHegedüs Beáta, Hollerné Gazdag Ilona
Geosits Zsófia (6.b), Janzsó Lilla (6.b), Kiss Nóra (6.b), Talasz Anna6.bBolyai matematika csapatversenymegyei döntő7. helyezésBogáthné Erdődi Judit
Goncsarenko Karina 12.bOrszágos középiskolai tanulmányi verseny: olasz nyelvországos döntő12. helyezésRoznárné dr. Kun Csilla
Gyurkó Flora Lidia (8.a), Németh Sára (8.a), Schatzl Johanna Dea (8.a), Varga Gréta8.aBolyai matematika csapatversenymegyei döntő3. helyezésDanyi Béla
Gyöngyössy Ádám (11.a), Pataki Ágoston (11.a), Poór Máté Bálint (11.a), Zoller Norbert 11.aBolyai matematika csapatversenyterületi döntő13. helyezésHegedüs Beáta
Gyöngyössy Ádám 11.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő4. helyezésHegedüs Beáta
Gál Enikő Anna8.aAlapműveleti matematika versenymegyei döntő11. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Gál László József 11.aHÓDítsd meg a biteket!országos döntő1. helyezésDobre Norbert
Hajdinák Mátyás4.aTudásbajnokság: anyanyelvmegyei döntő7. helyezésRóka Judit
Hajdinák Mátyás4.aTudásbajnokság: matematikamegyei döntő14. helyezésRóka Judit
Hajdinák Mátyás4.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő13. helyezésRóka Judit
Hajdinák Réka6.bArany János magyarversenyországos döntő9. helyezésZelei-Kukor Sára
Hajdinák Réka6.bnyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő1. helyezésZelei-Kukor Sára
Hajdinák Réka6.bnyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenyországos döntő24. helyezésZelei-Kukor Sára
Hajdinák Réka6.bTudásbajnokság: anyanyelvmegyei döntő2. helyezésZelei-Kukor Sára
Hajdinák Réka6.bTudásbajnokság: természetismeretmegyei döntő15. helyezésStumpfel Zsoltné
Hajós Karina 10.aVas megyei angol nyelvi versenymegyei döntő9. helyezésÁrvai-Fuczin Krisztina
Hanyecz Viktória 11.bOrszágos középiskolai tanulmányi verseny: biológiaországos döntő9. helyezésSzabó Bence
Hanyecz Viktória 11.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő5. helyezésHegedüs Beáta
Hentsey Huba (3.b), Kerekes Iván István (3.b), Nagy Noémi Anna (3.b), Orbán Álmos (3.b), Bartók Bendegúz5.aBolyai anyanyelvi csapatverseny 3-8.évfolyamterületi döntő6. helyezésHorváthné Sámson Andrea
Hentsey Huba (3.b), Kerekes Iván István (3.b), Nagy Noémi Anna (3.b), Orbán Álmos3.bBolyai anyanyelvi csapatversenyterületi döntő6. helyezésHorváthné Sámson Andrea
Hentsey Huba3.bnyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő14. helyezésHorváthné Sámson Andrea
Hentsey Huba3.bTudásbajnokság: irodalom, szövegértésmegyei döntő10. helyezésHorváthné Sámson Andrea
Hollósi Hédi5.a„Szép Magyar Beszéd” versenymegyei döntő5. helyezésSzauer Ágoston
Horgosi Patrik6.bNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő14. helyezésBogáthné Erdődi Judit
Horgosi Patrik6.bTudásbajnokság: természetismeretmegyei döntő8. helyezésStumpfel Zsoltné
Horváth Bianka Sára2.anyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő6. helyezésHuszárné Móricz Katalin
Horváth Dániel Zoltán (7.a), Pham Lien Eszter (7.a), Czillinger Hanna (7.b), Fábián Panka7.bIdegen nyelvi műveltségi csapatverseny: angol és német nyelviskolai forduló2. helyezésBugovits Anita, Menyhárt Izabella, Takács Veronika
Horváth Márton Áron5.bNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő2. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Horváth Noel4.bKalmár László matematikaversenymegyei döntő5. helyezésGáspárné Marton Tünde
Horváth Noel4.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő3. helyezésGáspárné Marton Tünde
Horváth Vilmos1.bnyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő10. helyezésMódly Andrea
Horváth Ákos8.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő6. helyezésDanyi Béla
Horváth Áron 10.aArany Dániel Matematikai Tanulóversenyországos döntő7. helyezésNémeth Gyula
Horváth Áron 10.aBolyai János megyei matematikaversenymegyei döntő2. helyezésNémeth Gyula
Horváth Áron 10.aHÓDítsd meg a biteket!országos döntő2. helyezésAuer Péter
Horváth Áron 10.aIrinyi János országos középiskolai kémiaversenyiskolai forduló2. helyezésdr. Füzesi István
Horváth Áron 10.aIrinyi János országos középiskolai kémiaversenymegyei döntő3. helyezésdr. Füzesi István
Horváth Áron 10.aNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő1. helyezésNémeth Gyula
Horváth Áron 10.aNemzetközi Kenguru matematikaversenyországos döntő5. helyezésNémeth Gyula
Horváth Áron 10.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematika versenyországos döntő8. helyezésNémeth Gyula
Horváth Áron 10.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő1. helyezésNémeth Gyula
Horváth-Barton Milán Gergő2.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő37. helyezésHuszárné Móricz Katalin
Horváth-Takács Anna5.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő13. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Huller Olivér Ákos 10.aVas megyei német nyelvi versenymegyei döntő1. helyezésDarab Laura
Hódy Hanna3.bTudásbajnokság: irodalom, szövegértésmegyei döntő8. helyezésHorváthné Sámson Andrea
Imre Dániel9.cBod Péter könyvtárhasználati versenymegyei döntő1. helyezésHorváthné Szandi Ágnes
Imre Dániel9.cBod Péter könyvtárhasználati versenyországos döntő10. helyezésHorváthné Szandi Ágnes
Imre Dániel9.cKosáry Domonkos történelemversenyországos döntő16. helyezésdr. Vigh Kálmán
Imre Marcell8.aNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő11. helyezésDanyi Béla
Imre Marcell8.aVarga Tamás matematikaversenymegyei döntő4. helyezésDanyi Béla
Islam Bella Sibel (9.a), Jakab Zsófia (9.a), Király Piroska 11.aOrszágos elsősegély-ismereti versenyországos döntő2. helyezésStumpfel Zsoltné
Islam Bella Sibel (9.a), Jakab Zsófia (9.a), Slemmer-Tölgyesi Anna Zsuzsanna (9.b), Horváth Natália Márta (9.c), Leszkóczi Sára 10.aOrszágos elsősegélynyújtó versenyvárosi döntő1. helyezésStumpfel Zsoltné
Iváncsics Botond András8.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő17. helyezésDanyi Béla
Jakab Máté (7.b), Szabó Álmos (7.b), Szalai Lőrinc (7.b), Tóth Levente7.bBolyai matematika csapatversenymegyei döntő5. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Jakab Máté7.bKosáry Domonkos történelemversenyországos döntő11. helyezésVarga Zoltánné
Jakab Zsófia9.aVas megyei angol nyelvi versenymegyei döntő2. helyezésMartin Duncan Lester, Tar Hajnalka
Janzsó Lilla (6.b), Kulcsár Amira Zsóka (6.b), Tóth Léna Gréta (6.b),Tüzes Hanna6.bBolyai anyanyelvi csapatversenyterületi döntő8. helyezésZelei-Kukor Sára
Kelemen Anna 10.aArany Dániel Matematikai Tanulóversenyországos döntő21. helyezésNémeth Gyula
Kelemen Anna 10.aBolyai János megyei matematikaversenymegyei döntő1. helyezésNémeth Gyula
Kelemen Anna 10.aNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő2. helyezésNémeth Gyula
Kelemen Anna 10.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő2. helyezésNémeth Gyula
Kelemen Gergő8.aKalmár László matematikaversenymegyei döntő2. helyezésDanyi Béla
Kelemen Gergő8.aNemes Tihamér országos informatikai tanulmányi verseny: programozásországos döntő31. helyezésDobre Norbert
Kelemen Gergő8.aNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő10. helyezésDanyi Béla
Kelemen Gergő8.aOrszágos angol nyelvi versenymegyei döntő7. helyezésÁrvai-Fuczin Krisztina
Kelemen Gergő8.aVarga Tamás matematikaversenymegyei döntő2. helyezésDanyi Béla
Kelemen Gergő8.aVas megyei angol nyelvi versenymegyei döntő4. helyezésÁrvai-Fuczin Krisztina
Kelemen Gergő8.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő7. helyezésDanyi Béla
Kenéz Szabolcs Péter (7.a), Koós Botond (7.a), Pintér Ákos Viktor (7.a), Tóth Levente Richárd7.aBolyai matematika csapatverseny 3-8.évfolyammegyei döntő3. helyezésFinta Zsanett
Kenéz Szabolcs Péter (7.a), Koós Botond (7.a), Pintér Ákos Viktor (7.a), Tóth Levente Richárd7.aBolyai matematika csapatversenymegyei döntő3. helyezésFinta Zsanett
Kerekes Iván István3.bTudásbajnokság: természetismeretmegyei döntő7. helyezésHorváthné Sámson Andrea
Király Piroska (11.a), Szabó Anna (11.c), Antal Eszter (12.b), Sandle Joanna Grace (12.b), Tóth Dorina Anna 12.bOrszágos elsősegélynyújtó versenyországos döntő9. helyezésStumpfel Zsoltné
Király Piroska (11.a), Szabó Anna (11.c), Antal Eszter (12.b), Sandle Joanna Grace (12.b), Tóth Dorina Anna 12.bOrszágos elsősegélynyújtó versenyországos döntőezüst minősítésStumpfel Zsoltné
Kis Botond6.bNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő10. helyezésBogáthné Erdődi Judit
Kis Botond6.bnyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő17. helyezésZelei-Kukor Sára
Kis Domonkos5.bAlapműveleti matematika versenymegyei döntő9. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Kiss Adél3.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő27. helyezésHorváthné Sámson Andrea
Kiss Gergely (7.b), Márkus Emese (7.b), Szalai Lőrinc7.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő1. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Kiss Gergely7.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő11. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Kiss Nóra6.bNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő15. helyezésBogáthné Erdődi Judit
Kollerits Ármin Antal (6.a), Pass Bálint (6.a), Varga Luca6.a„Lerne Deutsch mit Spaß und Spiel" városi csapatversenyvárosi döntő3. helyezésdr. Tóthné Bozi Edit
Komondi Réka5.bNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő25. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Komondi Réka5.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő4. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Komáromi Balázs8.bOrszágos német nyelvi versenymegyei döntő14. helyezésdr. Tóthné Bozi Edit
Komáromi Balázs8.bTudásbajnokság: anyanyelvmegyei döntő1. helyezésZelei-Kukor Sára
Komáromi Balázs8.bTudásbajnokság: anyanyelvországos döntő6. helyezésZelei-Kukor Sára
Kopácsi Karolina (1.b), Lakosi-Őhm Viktória (2.b), Horváth Kata3.a„Komm, wir hören dich!” német megyei versmondó versenyvárosi döntőarany minősítésMézesné Szabó Katalin
Kopácsi Martin1.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő2. helyezésMódly Andrea
Kovács Botond Jenő (12.a), Babos András (12.c), Bödör Gábor József (12.c), Czupor Attila 12.cBolyai matematika csapatversenyterületi döntő4. helyezésHegedüs Beáta, Hollerné Gazdag Ilona
Kovács Botond Jenő 12.aBolyai János megyei matematikaversenymegyei döntő1. helyezésHollerné Gazdag Ilona
Kovács Kristóf9.cBolyai János megyei matematikaversenymegyei döntő4. helyezésFinta Zsanett
Kovács Kristóf9.cZrínyi Ilona és Gordiusz matematika versenymegyei döntő8. helyezésFinta Zsanett
Kovács Levente Hetény8.bAlapműveleti matematika versenymegyei döntő3. helyezésDanyi Béla
Kovács Levente Hetény8.bKalmár László matematikaversenymegyei döntő1. helyezésDanyi Béla
Kovács Levente Hetény8.bNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő3. helyezésDanyi Béla
Kovács Levente Hetény8.bVarga Tamás matematikaversenymegyei döntő1. helyezésDanyi Béla
Kovács Levente Hetény8.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematika versenyországos döntő14. helyezésDanyi Béla
Kovács Levente Hetény8.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő1. helyezésDanyi Béla
Kovács Mira Fruzsina2.bTudásbajnokság: irodalom, szövegértésmegyei döntő9. helyezésMikics Lászlóné
Kovács Mira Fruzsina2.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő9. helyezésMikics Lászlóné
Kovács Tamara Jázmin (10.c), Szakos Sára (10.c), Tóth Bálint Tamás (10.c), Vásárhelyi Szabolcs 10.cBolyai matematika csapatversenymegyei döntő8. helyezésNémeth Gyula
Kovács Vid Levente (6.a), Sándor Péter Barnabás (6.a), Horgosi Patrik (6.b), Zsikla Márton6.bBolyai matematika csapatversenymegyei döntő1. helyezésBiró Gábor, Bogáthné Erdődi Judit
Kovács Vid Levente (6.a), Sándor Péter Barnabás (6.a), Horgosi Patrik (6.b), Zsikla Márton6.bBolyai matematika csapatversenyországos döntő16. helyezésBiró Gábor, Bogáthné Erdődi Judit
Kovács Vid Levente6.aKalmár László matematikaversenymegyei döntő3. helyezésBiró Gábor
Kovács Vid Levente6.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő5. helyezésBiró Gábor
Kovács Viktória3.aTudásbajnokság: anyanyelvmegyei döntő6. helyezésBakó Zsuzsanna
Kovács Viktória3.aTudásbajnokság: irodalom, szövegértésmegyei döntő6. helyezésBakó Zsuzsanna
Koós Botond (7.a), Tóth Levente Richárd (7.a), Fábián Panka (7.b), Németh Dóra (7.b), Németh Sára8.aOrszágos elsősegélynyújtó versenyországos döntő8. helyezésStumpfel Zsoltné
Koós Botond (7.a), Tóth Levente Richárd (7.a), Fábián Panka (7.b), Németh Dóra (7.b), Németh Sára8.aOrszágos elsősegélynyújtó versenyországos döntőbronz minősítésStumpfel Zsoltné
Kramli Olivér7.bAlapműveleti matematika versenymegyei döntő4. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Kramli Olivér7.bKalmár László matematikaversenymegyei döntő2. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Kramli Réka3.bKalmár László matematikaversenymegyei döntő5. helyezésHorváthné Sámson Andrea
Kránitz Barnabás Tibor2.aSzépolvasási és nyelvhelyességi versenyvárosi döntő3. helyezésHuszárné Móricz Katalin
Kulcsár Amira Zsóka6.bLerne Deutsch mit Spaß und Spiel szépkiejtési versenyvárosi döntő1. helyezésMézesné Szabó Katalin
Kulcsár Amira Zsóka6.bNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő9. helyezésBogáthné Erdődi Judit
Kulcsár Amira Zsóka6.bnyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő7. helyezésZelei-Kukor Sára
Kurucz Máté 11.cBolyai János megyei matematikaversenymegyei döntő1. helyezésNémeth Gyula
Kurucz Máté 11.cOrszágos középiskolai tanulmányi verseny: német nyelvországos döntő26. helyezésGóczánné Molnár Éva
Kádár-Király Dóra6.anyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő12. helyezésZelei-Kukor Sára
Kádár-Király Dóra6.anyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenyországos döntődöntőbe jutottZelei-Kukor Sára
Kádár-Király Dóra6.aSimonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási versenymegyei döntő10. helyezésZelei-Kukor Sára
Károlyi Milán György9.bVas megyei angol nyelvi versenymegyei döntő3. helyezésMartin Duncan Lester, Tar Hajnalka
Ladányi Hanna Júlia 10.aVas megyei középiskolások képzőművészeti kiállításamegyei döntőkiemelt különdíjNémeth József
Lakosi-Őhm Viktória2.bNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő6. helyezésMikics Lászlóné
Langer Zsolt Tivadar 11.bOrszágos középiskolai tanulmányi verseny: angol nyelvországos döntő13. helyezésMartin Duncan Lester, Tar Hajnalka
Lorencz Pál 11.cHÓDítsd meg a biteket!országos döntő1. helyezésDobre Norbert
Lorencz Pál 11.cIfjú Fizikusok Magyar Versenyeországos döntő11. helyezésPájer Szabolcs
Lukács Jakab2.bTudásbajnokság: természetismeretmegyei döntő12. helyezésMikics Lászlóné
László Szonja2.aTudásbajnokság: matematikamegyei döntő25. helyezésHuszárné Móricz Katalin
László Tamara1.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő8. helyezésMódly Andrea
Magos Anna Liza8.bOrszágos angol nyelvi versenymegyei döntő7. helyezésÁrvai-Fuczin Krisztina
Magos Anna Liza8.bVas megyei angol nyelvi versenymegyei döntő3. helyezésÁrvai-Fuczin Krisztina
Magyar Balázs Attila (3.a), Miklós Emma (3.a), Patyi Simon (3.a), Szentkirályi Adrienn3.aBolyai anyanyelvi csapatversenyterületi döntő3. helyezésBakó Zsuzsanna
Magyar Balázs Attila3.aNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő7. helyezésBakó Zsuzsanna
Magyar Balázs Attila3.aTudásbajnokság: anyanyelvmegyei döntő2. helyezésBakó Zsuzsanna
Magyar Balázs Attila3.aTudásbajnokság: matematikamegyei döntő2. helyezésBakó Zsuzsanna
Magyar Balázs Attila3.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematika versenyországos döntő42. helyezésBakó Zsuzsanna
Magyar Balázs Attila3.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő3. helyezésBakó Zsuzsanna
Markó Máté2.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő12. helyezésMikics Lászlóné
Markó Máté2.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő9. helyezésMikics Lászlóné
Marton Lóránt4.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő20. helyezésGáspárné Marton Tünde
Marton Lóránt4.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematika versenymegyei döntő10. helyezésGáspárné Marton Tünde
Matyuga Diána (8.a), Andor Sára Ágnes (8.b), Hanyecz Dorina (8.b), Nemény Fruzsina Míra8.bBolyai anyanyelvi csapatversenyterületi döntő4. helyezésZelei-Kukor Sára
Mayer Julianna9.cKöltészet napi városi kortárs versmondó versenyvárosi döntő3. helyezésSzauer Ágoston
Mecséri Botond Ákos9.aEötvös Loránd megyei fizikaversenymegyei döntő8. helyezésSzilágyi Balázs
Mecséri Botond Ákos9.aIrinyi János országos középiskolai kémiaversenymegyei döntő6. helyezésSzabó Bence
Merklin Máté3.aBenedek Elek városi mesemondó versenyvárosi döntő1. helyezésBüki Ildikó
Mesteri Róza Anna (6.a), Hajdinák Réka (6.b), Imre Zóra (6.c), Stéger Babett (6.c), Tauker Sára Éva6.cOrszágos elsősegélynyújtó versenyvárosi döntő2. helyezésStumpfel Zsoltné
Meszlényi András2.aTudásbajnokság: matematikamegyei döntő21. helyezésHuszárné Móricz Katalin
Miklós Emma3.aKalmár László matematikaversenymegyei döntő3. helyezésBakó Zsuzsanna
Miklós Emma3.aNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő9. helyezésBakó Zsuzsanna
Miklós Emma3.aTudásbajnokság: irodalom, szövegértésmegyei döntő5. helyezésBakó Zsuzsanna
Miklós Emma3.aTudásbajnokság: matematikamegyei döntő1. helyezésBakó Zsuzsanna
Miklós Emma3.aTudásbajnokság: természetismeretmegyei döntő6. helyezésBakó Zsuzsanna
Miklós Emma3.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematika versenyországos döntő35. helyezésBakó Zsuzsanna
Miklós Emma3.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő1. helyezésBakó Zsuzsanna
Mikos Csongor (11.a), Poór Máté Bálint 11.aNeumann Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Versenynemzetközi döntő3. helyezésDobre Norbert
Mikos Csongor (11.a), Poór Máté Bálint 11.aOrszágos Ifjúsági Innovációs Versenyországos döntődicséretDobre Norbert
Molnár Kata9.cVas megyei angol nyelvi versenymegyei döntő4. helyezésBugovits Anita, Martin Duncan Lester
Molnár Marcell 12.aOrszágos középiskolai tanulmányi verseny: olasz nyelvországos döntő18. helyezésRoznárné dr. Kun Csilla
Márk Tímea2.bTudásbajnokság: irodalom, szövegértésmegyei döntő8. helyezésMikics Lászlóné
Márk Tímea2.bTudásbajnokság: természetismeretmegyei döntő10. helyezésMikics Lászlóné
Márkus Emese7.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő3. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Márkus Tamás 11.aHÓDítsd meg a biteket!országos döntő1. helyezésDobre Norbert
Nagy Anna Luca2.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő30. helyezésHuszárné Móricz Katalin
Nagy Gergő3.bKalmár László matematikaversenymegyei döntő12. helyezésHorváthné Sámson Andrea
Nagy Laura Viktória3.bKalmár László matematikaversenymegyei döntő7. helyezésHorváthné Sámson Andrea
Nagy Laura Viktória3.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő7. helyezésHorváthné Sámson Andrea
Nagy Máté 11.aHÓDítsd meg a biteket!országos döntő1. helyezésDobre Norbert
Nagy Mózes Dávid (3.b), Nagy Noémi Anna (3.b), Orbán Álmos (3.b), Polgár Bálint3.bBolyai János megyei matematikaversenymegyei döntő3. helyezésHorváthné Sámson Andrea
Nagy Mózes Dávid (3.b), Nagy Noémi Anna (3.b), Orbán Álmos (3.b), Polgár Bálint3.bBolyai matematika csapatverseny 3-8.évfolyammegyei döntő3. helyezésHorváthné Sámson Andrea
Nagy Noémi Anna3.bKalmár László matematikaversenymegyei döntő2. helyezésHorváthné Sámson Andrea
Nagy Noémi Anna3.bnyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő2. helyezésHorváthné Sámson Andrea
Nagy Noémi Anna3.bTudásbajnokság: anyanyelvmegyei döntő1. helyezésHorváthné Sámson Andrea
Nagy Noémi Anna3.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő11. helyezésHorváthné Sámson Andrea
Novák Henrietta 11.cKazinczyról elnevezett „Szép magyar beszéd” verseny középfokú intézmények tanulói számáramegyei döntő2. helyezésTakács Marietta
Novák Henrietta 11.cKazinczyról elnevezett „Szép magyar beszéd” verseny középfokú intézmények tanulói számáraországos döntőKazinczy-éremTakács Marietta
Németh Dóra7.bKosáry Domonkos történelemversenyországos döntő3. helyezésVarga Zoltánné
Németh Janka Blanka (9.c), Szilvágyi Dániel Zoltán9.cMikola Sándor országos tehetségkutató fizikaversenymegyei döntő2. helyezésFinta Zsanett
Németh Janka Blanka9.cEötvös Loránd megyei fizikaversenymegyei döntő2. helyezésFinta Zsanett
Németh Jázmin7.aTudásbajnokság: anyanyelvmegyei döntő5. helyezésTóth Péter
Németh Jázmin7.aTudásbajnokság: irodalom, szövegértésmegyei döntő1. helyezésTóth Péter
Németh Júlia 10.cSavaria országos történelem versenymegyei döntő8. helyezésVarga Zoltánné
Németh Keve Marcell 11.cOrszágos középiskolai tanulmányi verseny: történelemországos döntő7. helyezésVarga Zoltánné
Németh Sára8.aOrszágos angol nyelvi versenymegyei döntő4. helyezésSzabó Benigna
Németh Sára8.aVarga Tamás matematikaversenymegyei döntő5. helyezésDanyi Béla
Németh Sára8.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő53. helyezésDanyi Béla
Németh Viola5.bTudásbajnokság: anyanyelvmegyei döntő9. helyezésBujdosó Anna
Németh Viola5.bTudásbajnokság: természetismeretmegyei döntő7. helyezésTőkéné Czvitkovics Szilvia
Németh Zoárd Milán3.aTudásbajnokság: irodalom, szövegértésmegyei döntő7. helyezésBakó Zsuzsanna
Németh Zoárd Milán3.aTudásbajnokság: természetismeretmegyei döntő12. helyezésBakó Zsuzsanna
Németh Zoé4.aNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő28. helyezésRóka Judit
Németh Zoé4.aTudásbajnokság: anyanyelvmegyei döntő18. helyezésRóka Judit
Németh Zoé4.aTudásbajnokság: matematikamegyei döntő10. helyezésRóka Judit
Németh Zoé4.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő12. helyezésRóka Judit
Némethy Száva Hanna4.aNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő26. helyezésRóka Judit
Orbán Álmos3.bKalmár László matematikaversenymegyei döntő1. helyezésHorváthné Sámson Andrea
Orbán Álmos3.bKalmár László matematikaversenymegyei döntődöntőbe jutottHorváthné Sámson Andrea
Orbán Álmos3.bKalmár László matematikaversenyországos döntő7. helyezésHorváthné Sámson Andrea
Orbán Álmos3.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő12. helyezésHorváthné Sámson Andrea
Orbán Álmos3.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő2. helyezésHorváthné Sámson Andrea
Orbán Áron9.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematika versenymegyei döntő10. helyezésVargyas László
Pap Gergő 11.bKazinczyról elnevezett „Szép magyar beszéd” verseny középfokú intézmények tanulói számáramegyei döntő1. helyezésSzauer Ágoston
Pap Gergő 11.bKazinczyról elnevezett „Szép magyar beszéd” verseny középfokú intézmények tanulói számáraországos döntőKazinczy-éremSzauer Ágoston
Papp Kristóf (6.a), Zsirai-Kiss Barnabás6.aFamous Britons megyei angol projekt versenymegyei döntő2. helyezésSzabó Benigna
Pass Bálint6.anyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő6. helyezésZelei-Kukor Sára
Pass Bálint6.aTudásbajnokság: anyanyelvmegyei döntő6. helyezésZelei-Kukor Sára
Pass Bálint6.aTudásbajnokság: anyanyelvmegyei döntő8. helyezésZelei-Kukor Sára
Pataki Ágoston 11.aBolyai János megyei matematikaversenymegyei döntő2. helyezésHegedüs Beáta
Pataki Ágoston 11.aEötvös Loránd megyei fizikaversenymegyei döntő4. helyezésPájer Szabolcs
Pataki Ágoston 11.aHÓDítsd meg a biteket!országos döntő1. helyezésDobre Norbert
Patyi Simon3.anyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő17. helyezésBakó Zsuzsanna
Patyi Simon3.aTudásbajnokság: anyanyelvmegyei döntő3. helyezésBakó Zsuzsanna
Patyi Simon3.aTudásbajnokság: irodalom, szövegértésmegyei döntő1. helyezésBakó Zsuzsanna
Patyi Simon3.aTudásbajnokság: irodalom, szövegértésországos döntő20. helyezésBakó Zsuzsanna
Patyi Simon3.aTudásbajnokság: természetismeretmegyei döntő2. helyezésBakó Zsuzsanna
Patyi Simon3.aTudásbajnokság: természetismeretországos döntő2. helyezésBakó Zsuzsanna
Pesti Patrik9.bEötvös Loránd megyei fizikaversenymegyei döntő6. helyezésSzilágyi Balázs
Pfliegler Balázs1.bnyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő1. helyezésMódly Andrea
Pfliegler Balázs1.bnyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenyországos döntő12. helyezésMódly Andrea
Pfliegler Balázs1.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő1. helyezésMódly Andrea
Pichler Bertalan Péter4.aAlapműveleti matematika versenymegyei döntő6. helyezésRóka Judit
Pichler Bertalan Péter4.aTudásbajnokság: anyanyelvmegyei döntő6. helyezésRóka Judit
Pichler Bertalan Péter4.aTudásbajnokság: irodalom, szövegértésmegyei döntő10. helyezésRóka Judit
Pichler Bertalan Péter4.aTudásbajnokság: természetismeretmegyei döntő1. helyezésRóka Judit
Pichler Bertalan Péter4.aTudásbajnokság: természetismeretországos döntő5. helyezésRóka Judit
Pintér Anna Sára9.aIrinyi János országos középiskolai kémiaversenymegyei döntő5. helyezésSzabó Bence
Pintér Iván Mór1.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő3. helyezésMódly Andrea
Pintér Luca Boglárka2.bNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő4. helyezésMikics Lászlóné
Pintér Luca Boglárka2.bnyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő2. helyezésMikics Lászlóné
Pintér Luca Boglárka2.bTudásbajnokság: anyanyelvmegyei döntő1. helyezésMikics Lászlóné
Pintér Luca Boglárka2.bTudásbajnokság: irodalom, szövegértésmegyei döntő7. helyezésMikics Lászlóné
Pintér Luca Boglárka2.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő5. helyezésMikics Lászlóné
Pintér Luca Boglárka2.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematika versenyországos döntő49. helyezésMikics Lászlóné
Pintér Luca Boglárka2.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő2. helyezésMikics Lászlóné
Pittmann Kornél 12.cOrszágos középiskolai tanulmányi verseny: vizuális kultúraországos döntő15. helyezésNémeth József
Poór Máté Bálint (11.a), Bödör Gábor József 12.cZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő3. helyezésHegedüs Beáta, Németh Gyula
Poór Máté Bálint (11.a), Székely Bálint (11.b), Lorencz Pál 11.cDusza Árpád országos programozói emlékversenyországos döntő5. helyezésDobre Norbert
Poór Máté Bálint 11.aBolyai János megyei matematikaversenyterületi döntő3. helyezésHegedüs Beáta
Poór Máté Bálint 11.aHÓDítsd meg a biteket!országos döntő1. helyezésDobre Norbert
Praefort Lili9.cVas megyei német nyelvi versenymegyei döntő6. helyezésGóczánné Molnár Éva
Prugberger Dárius Dávid4.bTudásbajnokság: természetismeretmegyei döntő19. helyezésGáspárné Marton Tünde
Pájer Levente (2.a), Balasa Tibor Ferenc (2.b), Pintér Luca Boglárka2.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő1. helyezésHuszárné Móricz Katalin, Mikics Lászlóné
Pájer Levente2.aNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő1. helyezésHuszárné Móricz Katalin
Pájer Levente2.aNemzetközi Kenguru matematikaversenyországos döntő19. helyezésHuszárné Móricz Katalin
Pájer Levente2.anyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő12. helyezésHuszárné Móricz Katalin
Pájer Levente2.aTudásbajnokság: irodalom, szövegértésmegyei döntő4. helyezésHuszárné Móricz Katalin
Pájer Levente2.aTudásbajnokság: matematikamegyei döntő1. helyezésHuszárné Móricz Katalin
Pájer Levente2.aTudásbajnokság: matematikaországos döntő12. helyezésHuszárné Móricz Katalin
Pájer Levente2.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematika versenyországos döntő12. helyezésHuszárné Móricz Katalin
Pájer Levente2.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő1. helyezésHuszárné Móricz Katalin
Pájer Panka9.aImplom József középiskolai helyesírási versenymegyei döntő2. helyezésZelei-Kukor Sára
Pálfi Mátyás2.bNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő10. helyezésMikics Lászlóné
Pálfi Mátyás2.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő6. helyezésMikics Lászlóné
Pálfi Mátyás2.bTudásbajnokság: természetismeretmegyei döntő2. helyezésMikics Lászlóné
Pölöskey Panna6.aNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő15. helyezésBiró Gábor
Pölöskey Zsigmond3.aKalmár László matematikaversenymegyei döntő3. helyezésBakó Zsuzsanna
Pölöskey Zsigmond3.aNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő9. helyezésBakó Zsuzsanna
Reicher Dorka Szófia2.bNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő17. helyezésMikics Lászlóné
Reicher Dorka Szófia2.bTudásbajnokság: irodalom, szövegértésmegyei döntő12. helyezésMikics Lászlóné
Reicher Dorka Szófia2.bTudásbajnokság: természetismeretmegyei döntő6. helyezésMikics Lászlóné
Reicher Marcell9.aVas megyei német nyelvi versenymegyei döntő2. helyezésDarab Laura
Rosanics Robin Péter8.bTeleki Pál Kárpát-medencei földrajz–földtan versenymegyei döntő8. helyezésRózsa Viktória
Rápli Anna 10.aSavaria országos történelem versenymegyei döntő7. helyezésSélley Gábor
Rózsa Liliána4.bnyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő4. helyezésGáspárné Marton Tünde
Rózsa Liliána4.bnyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenyországos döntő15. helyezésGáspárné Marton Tünde
Rózsa Liliána4.bSzépolvasási és nyelvhelyességi versenyvárosi döntő1. helyezésGáspárné Marton Tünde
Rőthy -Gruber Péter5.anyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő16. helyezésSzauer Ágoston
Rőthy -Gruber Péter5.aOrszágos József Attila mese-, vers- és novellaíró pályázatországos döntőkülöndíjSzauer Ágoston
Rőthy-Gruber Benedek2.aTudásbajnokság: matematikamegyei döntő22. helyezésHuszárné Móricz Katalin
Sandle Joanna Grace 12.bOrszágos középiskolai tanulmányi verseny: biológiaországos döntő26. helyezésBaranyai József, dr. Horváth Katalin
Sarkadi Máté9.cIrinyi János országos középiskolai kémiaversenymegyei döntő1. helyezésSzabó Bence
Schatzl Johanna Dea8.aOrszágos német nyelvi versenymegyei döntő2. helyezésTakács Veronika
Schatzl Johanna Dea8.aOrszágos német nyelvi versenyországos döntő18. helyezésTakács Veronika
Schauer Botond2.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő38. helyezésMikics Lászlóné
Schütz Brúnó Péter 11.cOrszágos középiskolai tanulmányi verseny: mozgóképkultúra és médiaismeretországos döntő2. helyezésNémeth József
Schütz Brúnó Péter 11.cÉdes Anyanyelvünk nyelvhasználati versenymegyei döntő1. helyezésTakács Marietta
Sereg Domonkos2.anyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő27. helyezésHuszárné Móricz Katalin
Serman Péter 10.cSavaria országos történelem versenymegyei döntő5. helyezésVarga Zoltánné
Sisak Réka7.aHevesy György országos kémia versenymegyei döntő8. helyezésTőkéné Czvitkovics Szilvia
Sobko Diana8.cHevesy György országos kémia versenymegyei döntő7. helyezésTőkéné Czvitkovics Szilvia
Sobko Diana8.cOrszágos német nyelvi versenymegyei döntő3. helyezésVargáné Lengyel Ibolya
Sobko Diana8.cOrszágos német nyelvi versenyországos döntő6. helyezésVargáné Lengyel Ibolya
Stéger Babett (6.c), Stumpfel Kitti (6.c), Tauker Sára Éva6.cOrszágos elsősegély-ismereti versenyországos döntő2. helyezésStumpfel Zsoltné
Szabó Bálint Ákos2.bNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő28. helyezésMikics Lászlóné
Szabó Bálint Ákos2.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő20. helyezésMikics Lászlóné
Szabó Dóra Julianna 10.cIrinyi János országos középiskolai kémiaversenyiskolai forduló1. helyezésdr. Füzesi István
Szabó Dóra Julianna 10.cIrinyi János országos középiskolai kémiaversenymegyei döntő2. helyezésdr. Füzesi István
Szabó Dóra Julianna 10.cIrinyi János országos középiskolai kémiaversenyországos döntő23. helyezésdr. Füzesi István
Szabó Gergő9.aVas megyei német nyelvi versenymegyei döntő4. helyezésDarab Laura
Szabó Gábriel Noel (6.a), Fuchs Kristóf Leó (6.b), Galambos Zalán (6.b), Varga Iván6.bBolyai matematika csapatversenymegyei döntő6. helyezésBiró Gábor, Bogáthné Erdődi Judit
Szabó Lehel Uriel9.aVas megyei német nyelvi versenymegyei döntő3. helyezésDarab Laura
Szakács Márk 12.cOrszágos középiskolai tanulmányi verseny: biológiaországos döntő32. helyezésBaranyai József
Szalai Bence 11.aLess Nándor földrajzversenyországos döntő4. helyezésdr. Lenner Tibor, Papp Tibor
Szalai Bence 11.aÉdes Anyanyelvünk nyelvhasználati versenymegyei döntő3. helyezésTóth Péter
Szalai Lőrinc7.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő14. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Szentkirályi Adrienn3.aNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő18. helyezésBakó Zsuzsanna
Szentkirályi Adrienn3.anyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő5. helyezésBakó Zsuzsanna
Szentkirályi Adrienn3.anyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő7. helyezésBakó Zsuzsanna
Szentkirályi Adrienn3.aSzépolvasási és nyelvhelyességi versenyvárosi döntő2. helyezésBakó Zsuzsanna
Szoó Levente Dániel1.bTudásbajnokság: természetismeretmegyei döntő2. helyezésMódly Andrea
Székely Bálint 11.bEötvös Loránd megyei fizikaversenymegyei döntő3. helyezésPájer Szabolcs
Szőcs Bendegúz Péter3.bnyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő13. helyezésHorváthné Sámson Andrea
Szőke Nóra4.bTudásbajnokság: természetismeretmegyei döntő3. helyezésGáspárné Marton Tünde
Sándor Péter Barnabás6.anyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő2. helyezésZelei-Kukor Sára
Sándor Róza4.anyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő6. helyezésRóka Judit
Sánta Dávid (9.c), Szatmári Soma (9.c), Szilvágyi Dániel Zoltán9.cEötvös Loránd megyei fizikaversenymegyei döntő1. helyezésFinta Zsanett
Sánta Dávid9.cBolyai János megyei matematikaversenymegyei döntő1. helyezésFinta Zsanett
Sánta Dávid9.cCurie matematika emlékversenyországos döntő8. helyezésFinta Zsanett
Sánta Dávid9.cMikola Sándor országos tehetségkutató fizikaversenymegyei döntő2. helyezésFinta Zsanett
Sánta Dávid9.cMikola Sándor országos tehetségkutató fizikaversenyországos döntő27. helyezésFinta Zsanett
Sánta Dávid9.cZrínyi Ilona és Gordiusz matematika versenyországos döntő27. helyezésFinta Zsanett
Sánta Dávid9.cZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő1. helyezésFinta Zsanett
Sántha Csongor Zalán6.bAlapműveleti matematika versenymegyei döntő5. helyezésBogáthné Erdődi Judit
Sántha Csongor Zalán6.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematika versenymegyei döntő15. helyezésBogáthné Erdődi Judit
Sütő Tamara4.aNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő26. helyezésRóka Judit
Sütő Tamara4.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő11. helyezésRóka Judit
Teklits Pál4.bNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő6. helyezésGáspárné Marton Tünde
Teklits Pál4.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő18. helyezésGáspárné Marton Tünde
Teklits Pál4.bTudásbajnokság: természetismeretmegyei döntő16. helyezésGáspárné Marton Tünde
Teklits Pál4.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematika versenymegyei döntő22. helyezésGáspárné Marton Tünde
Terplán Anna Sarolta5.bAlapműveleti matematika versenymegyei döntő15. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Tolvaj Levente (8.a), Komáromi Balázs8.bnyelvÉSZ nemzetközi anyanyelvi tanulmányi versenymegyei döntő2. helyezésZelei-Kukor Sára
Tolvaj Levente8.aNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő8. helyezésDanyi Béla
Tolvaj Levente8.aTeleki Pál Kárpát-medencei földrajz–földtan versenymegyei döntő3. helyezésRózsa Viktória
Tolvaj Levente8.aTudásbajnokság: anyanyelvmegyei döntő3. helyezésZelei-Kukor Sára
Tolvaj Levente8.aTudásbajnokság: matematikamegyei döntő2. helyezésDanyi Béla
Tánczos Gréta9.aVas megyei angol nyelvi versenymegyei döntő6. helyezésMartin Duncan Lester, Tar Hajnalka
Tánczos Tamara9.aVas megyei angol nyelvi versenymegyei döntő1. helyezésMartin Duncan Lester, Tar Hajnalka
Tóth Bálint Tamás 10.cZrínyi Ilona és Gordiusz matematika versenymegyei döntő9. helyezésNémeth Gyula
Tóth Bálint Tamás 10.cZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő9. helyezésNémeth Gyula
Tóth István 10.bIrinyi János országos középiskolai kémiaversenymegyei döntő1. helyezésTőkéné Czvitkovics Szilvia
Tóth István 10.bIrinyi János országos középiskolai kémiaversenyországos döntő8. helyezésTőkéné Czvitkovics Szilvia
Vadon Enikő9.aVas megyei német nyelvi versenymegyei döntő6. helyezésDarab Laura
Varga Bartos Ádám4.bTudásbajnokság: természetismeretmegyei döntő8. helyezésGáspárné Marton Tünde
Varga Bence Kornél 10.bEötvös Loránd megyei fizikaversenymegyei döntő2. helyezésSzilágyi Balázs
Varga Bence Kornél 10.bNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő8. helyezésNémeth Gyula
Varga Luca6.aAlapműveleti matematika versenymegyei döntő11. helyezésBiró Gábor
Varga Luca6.aKalmár László matematikaversenymegyei döntő2. helyezésBiró Gábor
Varga Luca6.aNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő13. helyezésBiró Gábor
Varga Luca6.aZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő6. helyezésBiró Gábor
Varga Pongrác János 10.cIrinyi János országos középiskolai kémiaversenyiskolai forduló2. helyezésdr. Füzesi István
Varga Pongrác János 10.cIrinyi János országos középiskolai kémiaversenymegyei döntő1. helyezésdr. Füzesi István
Varga Pongrác János 10.cIrinyi János országos középiskolai kémiaversenymegyei döntő23. helyezésdr. Füzesi István
Varga Tibor9.cVas megyei angol nyelvi versenymegyei döntő6. helyezésBugovits Anita, Martin Duncan Lester
Varga Zsófia Ágnes 12.cOrszágos középiskolai tanulmányi verseny: biológiaországos döntő40. helyezésBaranyai József
Varga Ágoston Péter7.bNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő17. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Varga-Tóth Anna1.bTudásbajnokság: természetismeretmegyei döntő5. helyezésMódly Andrea
Várkony Dániel2.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő13. helyezésMikics Lászlóné
Vásárhelyi Szabolcs 10.cEötvös Loránd megyei fizikaversenymegyei döntő5. helyezésPájer Szabolcs
Vásárhelyi Szabolcs 10.cMikola Sándor országos tehetségkutató fizikaversenymegyei döntő1. helyezésPájer Szabolcs
Wagner Lilla4.bTudásbajnokság: irodalom, szövegértésmegyei döntő8. helyezésGáspárné Marton Tünde
Zacsik Nóra 10.cIrinyi János országos középiskolai kémiaversenyiskolai forduló3. helyezésdr. Füzesi István
Zacsik Nóra 10.cIrinyi János országos középiskolai kémiaversenymegyei döntő3. helyezésdr. Füzesi István
Zoller Norbert 11.aHÓDítsd meg a biteket!országos döntő1. helyezésDobre Norbert
Zsebesi Marcell7.bAlapműveleti matematika versenymegyei döntő13. helyezésGrujberné Skrapits Ildikó
Zsikla Márton6.bAlapműveleti matematika versenymegyei döntő4. helyezésBogáthné Erdődi Judit
Zsikla Márton6.bHÓDítsd meg a biteket!országos döntő2. helyezésDobre Norbert
Zsikla Márton6.bNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő7. helyezésBogáthné Erdődi Judit
Zsikla Márton6.bTudásbajnokság: matematikamegyei döntő1. helyezésBogáthné Erdődi Judit
Zsikla Márton6.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematika versenymegyei döntő8. helyezésBogáthné Erdődi Judit
Ágfalvi Eszter Hajnalka8.bNemzetközi Kenguru matematikaversenymegyei döntő32. helyezésDanyi Béla
Ágfalvi Eszter Hajnalka8.bZrínyi Ilona és Gordiusz matematikaversenymegyei döntő43. helyezésDanyi Béla
Éder Bendegúz5.bArany János magyarversenyországos döntő7. helyezésBujdosó Anna