tanuló(k) verseny forduló kategória helyezés felkészítő tanár
Andor Sára Ágnes (9.b)Savaria országos történelem versenymegyei döntőegyéni1. helyezésVarga Zoltánné
Andor Sára Ágnes (9.b)Kosáry Domonkos történelemversenyregionális döntőegyéni2. helyezésVarga Zoltánné
Andor Sára Ágnes (9.b)Vas megyei angol nyelvi versenymegyei döntőegyéni5. helyezésGaál Ildikó
Andor Sára Ágnes (9.b)Vas megyei német nyelvi versenymegyei döntőegyéni5. helyezésGóczánné Molnár Éva
Andor Sára Ágnes (9.b)Kosáry Domonkos történelemversenyországos döntőegyéni3. helyezésVarga Zoltánné
Andor Sára Ágnes (9.b)Savaria országos történelem versenyországos döntőegyéni1. helyezésVarga Zoltánné
Antal Botond (11.a), Horváth Áron (11.a), Kelemen Anna (11.a), Varga Árpád György (11.a)Bolyai matematika csapatversenyterületi döntőcsapat2. helyezésNémeth Gyula
Antoni Barnabás Ambrus (9.a), Horváth Ákos (9.a), Imre Marcell (9.a), Kelemen Gergő (9.a)Bolyai matematika csapatversenyterületi döntőcsapat9. helyezésDanyi Béla
Babós Andreas (12.c)Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny: magyar irodalomországos döntőegyéni14. helyezésTakács Marietta
Babós Andreas (12.c), Novák Henrietta (12.c), Schütz Brúnó Péter (12.c), Simon Iván (12.c)Bolyai anyanyelvi csapatversenyregionális döntőcsapat4. helyezésTakács Marietta
Balasa Tibor Ferenc (3.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni8. helyezésGáspárné Marton Tünde
Balasa Tibor Ferenc (3.b), Ihász Samu (3.b), Pintér Luca Boglárka (3.b), Szabó Bálint Ákos (3.b)Bolyai matematika csapatversenymegyei döntőcsapat2. helyezésGáspárné Marton Tünde
Balassa Liza Dorka (5.b), Fodor Kinga (5.b), Szoó Réka Flóra (5.b), Wagner Lilla (5.b)Bolyai anyanyelvi csapatversenymegyei döntőcsapat20. helyezésBreznyiczki Mariann
Balassa Liza Dorka (5.b), Fülöp Endre Csanád (5.b), Karáth László (5.b), Ruck Sámuel (5.b)Bolyai matematika csapatversenymegyei döntőcsapat10. helyezésDr. Füredi Árpádné
Balogh Botond (8.b)Vas megyei angol nyelvi versenymegyei döntőegyéni8. helyezésMenyhárt Izabella
Balogh Botond (8.b), Jakab Máté (8.b), Nagy-Máró Kolos (8.b), Szalai Lőrinc (8.b), Ropos Regő (10.a)Bolyai anyanyelvi csapatversenyregionális döntőcsapat5. helyezésBreznyiczki Mariann
Balogh Botond (8.b), Kiss Gergely (8.b), Szabó Álmos (8.b)Zöldokos kupamegyei döntőcsapat3. helyezésDr. Horváth Katalin
Banga Ákos (7.a)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni4. helyezésBiró Gábor
Banga Ákos (7.a), Sántha Csongor Zalán (7.b), Zsikla Márton (7.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőcsapat1. helyezésBiró Gábor, Bogáthné Erdődi Judit
Baranyai Dávid (6.a)HÓDítsd meg a biteket!országos döntőegyéni1. helyezésDobre Norbert
Barasits Bálint (12.c)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni18. helyezésNémeth Gyula
Barczi Ágoston (6.a)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni2. helyezésNémethné Békési Ildikó
Barczi Ágoston (6.a)HÓDítsd meg a biteket!országos döntőegyéni2. helyezésDobre Norbert
Barczi Ágoston (6.a), Czóbel Gergely (6.b), Horváth Márton Áron (6.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőcsapat1. helyezésFüredi Árpádné, Némethné Békési Ildikó
Barczi Ágoston (6.a), Fülöp Borbála Anna (6.a), Hollósi Hédi (6.a), Ihász Zénó (6.a)Bolyai matematika csapatversenymegyei döntőcsapat1. helyezésNémethné Békési Ildikó
Barczi Ágoston (6.a), Fülöp Borbála Anna (6.a), Hollósi Hédi (6.a), Ihász Zénó (6.a)Bolyai matematika csapatversenyországos döntőcsapat23. helyezésNémethné Békési Ildikó
Berzlánovich Adél Anna (11.c), Németh Izabella Flóra (11.c), Szauer Dorka Ágnes (11.c), Varga Anna (11.c)Bolyai anyanyelvi csapatversenyregionális döntőcsapat5. helyezésCsóka Tibor
Bognár-Miklósi Alex (5.a), Nagy Dániel (5.a), Némethy Száva Hanna (5.a), Sándor Róza (5.a)Bolyai természettudományi csapatversenymegyei döntőcsapat10. helyezésDr. Horváth Katalin
Bognár-Miklósi Alex (5.a), Prugberger Dárius Dávid (5.a), Teklits Pál (5.a), Vörös Máté András (5.a)Bolyai matematika csapatversenymegyei döntőcsapat17. helyezésDr. Füredi Árpádné
Bokor Anna Virág (7.a)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni10. helyezésBiró Gábor
Bokor Anna Virág (7.a)Varga Tamás matematikaversenymegyei döntőegyéni1. helyezésBiró Gábor
Bokor Anna Virág (7.a)Varga Tamás matematikaversenyországos döntőegyéni21. helyezésBiró Gábor
Bokor Anna Virág (7.a)Vas megyei német nyelvi versenymegyei döntőegyéni5. helyezésDr. Tóthné Bozi Edit
Bokor Anna Virág (7.a), Varga Luca (7.a), Homovics Boglárka (7.c)Bolyai matematika csapatversenymegyei döntőcsapat3. helyezésBiró Gábor
Bíró Benedek (7.b)Kosáry Domonkos történelemversenyregionális döntőegyéni1. helyezésSélley Gábor
Bíró Benedek (7.b)Kosáry Domonkos történelemversenyországos döntőegyéni2. helyezésSélley Gábor
Bíró Benedek (7.b), Kulcsár Amira Zsóka (7.b), Sántha Csongor Zalán (7.b), Vincze Anna (7.b)Bolyai matematika csapatversenymegyei döntőcsapat4. helyezésBogáthné Erdődi Judit
Börzsei Péter (3.a), Dinnyés Dominik (3.a), Nagy Anna Luca (3.a), Pájer Levente (3.a)Bolyai matematika csapatversenymegyei döntőcsapat5. helyezésCsajkásné Róka Judit
Börzsei Péter (3.a), Horváth Bianka Sára (3.a), Nagy Szófia (3.a), Sereg Domonkos (3.a)Bolyai anyanyelvi csapatversenymegyei döntőcsapat3. helyezésCsajkásné Róka Judit
Börzsei Sára (5.a)Fürdőkultúra fejlesztéséért Vas megyében (irodalmi pályázat)megyei döntőegyéni1. helyezésStumpfel Zsoltné, Takács Marietta
Börzsei Sára (5.a), Hajdinák Mátyás (5.a), Németh Zoé (5.a), Pichler Bertalan Péter (5.a)Bolyai matematika csapatversenymegyei döntőcsapat1. helyezésDr. Füredi Árpádné
Börzsei Sára (5.a), Hajdinák Mátyás (5.a), Németh Zoé (5.a), Pichler Bertalan Péter (5.a)Bolyai matematika csapatversenyországos döntőcsapat30. helyezésDr. Füredi Árpádné
Börzsei Sára (5.a), Hajdinák Mátyás (5.a), Németh Zoé (5.a), Pichler Bertalan Péter (5.a)Bolyai természettudományi csapatversenymegyei döntőcsapat9. helyezésDr. Horváth Katalin
Börzsei Sára (5.a), Hajdinák Mátyás (5.a), Pichler Bertalan Péter (5.a)Zöldokos kupamegyei döntőcsapat4. helyezésDr. Horváth Katalin
Börzsei Sára (5.a), Hajdinák Mátyás (5.a), Pichler Bertalan Péter (5.a), Rózsa Liliána (5.a)Bolyai anyanyelvi csapatversenymegyei döntőcsapat1. helyezésTakács Marietta
Börzsei Sára (5.a), Hajdinák Mátyás (5.a), Pichler Bertalan Péter (5.a), Rózsa Liliána (5.a)Bolyai anyanyelvi csapatversenyországos döntőcsapat16. helyezésTakács Marietta
Börzsei Sára (5.a), Hajdinák Mátyás (5.a), Rózsa Liliána (5.a)Bolyai anyanyelvi csapatversenyországos döntőcsapat16. helyezésTakács Marietta
Börzsei Sára (5.a), Sándor Róza (5.a)Arany János magyarversenyországos döntőcsapat4. helyezésTakács Marietta
Csejtei Emilia (7.c), Homovics Boglárka (7.c), Mátyás Noel László (7.c), Szalai Laura (7.c)Bolyai anyanyelvi csapatversenymegyei döntőcsapat5. helyezésBreznyiczki Mariann
Csepeli Martin (9.b), Iváncsics Botond András (9.b), Komáromi Balázs (9.b), Rosner Dominik (9.b)Bolyai matematika csapatversenyterületi döntőcsapat17. helyezésDanyi Béla
Csihar Csongor Ábel (6.a)Nyitra angol versmondó versenymegyei döntőegyéniarany minősítésTar Hajnalka
Csihar Csongor Ábel (6.a)HÓDítsd meg a biteket!országos döntőegyéni18. helyezésDobre Norbert
Csikós Eszter Dorottya (9.c)Vas megyei német nyelvi versenymegyei döntőegyéni4. helyezésDarab Laura
Csuka Boglárka (6.b), Kovács Kincső (6.b), Kovács Virág (6.b), Vincze Dóra (6.b)Bolyai anyanyelvi csapatversenymegyei döntőcsapat37. helyezésBreznyiczki Mariann
Csurgai Luca (3.b), Galántai Réka (3.b), Gróf Lara (3.b), Márk Tímea (3.b)Bolyai anyanyelvi csapatversenyregionális döntőcsapat17. helyezésGáspárné Marton Tünde
Czeczei Jázmin Ágnes (5.b), Horváth Noel (5.b), Pintér Szofi Hanna (5.b), Sütő Tamara (5.b)Bolyai matematika csapatversenymegyei döntőcsapat5. helyezésDr. Füredi Árpádné
Czeczei Jázmin Ágnes (5.b), Konta-Barota Emma (5.b)Fürdőkultúra fejlesztéséért Vas megyében (rajzpályázat)megyei döntőcsapat1. helyezésKocsis Zsolt, Stumpfel Zsoltné
Czeczei Jázmin Ágnes (5.b), Schatzl Estilla Dana (5.b), Szijártó Anna (5.b), Szőke Nóra (5.b)Bolyai anyanyelvi csapatversenymegyei döntőcsapat7. helyezésBreznyiczki Mariann
Czillinger Hanna (8.b)Országos József Attila mese-, vers- és novellaíró pályázatországos döntőegyéni1. helyezésBreznyiczki Mariann
Cziráki László (11.c), Szakos Sára (11.c), Tóth Bálint Tamás (11.c), Vásárhelyi Szabolcs (11.c)Bolyai matematika csapatversenyterületi döntőcsapat36. helyezésNémeth Gyula
Czóbel Diána (3.b), Görgényi Lili Olívia (3.b), Horváth Bíborka (3.b), Kovács Mira Fruzsina (3.b)Bolyai matematika csapatversenymegyei döntőcsapat31. helyezésGáspárné Marton Tünde
Czóbel Gergely (6.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni10. helyezésDr. Füredi Árpádné
Czóbel Gergely (6.b), Éder Bendegúz (6.b), Kis Domonkos (6.b), Kovács Ákos Levente (6.b)Bolyai matematika csapatversenymegyei döntőcsapat3. helyezésDr. Füredi Árpádné
Dallos Zalán (8.b), Dinnyés Olivér (8.b), Szalai Lőrinc (8.b)Zöldokos kupamegyei döntőcsapat1. helyezésDr. Horváth Katalin
Dely Zsófia (3.b), Lakosi-Őhm Viktória (3.b), Pálfi Mátyás (3.b), Pintér Luca Boglárka (3.b)Bolyai anyanyelvi csapatversenyregionális döntőcsapat4. helyezésGáspárné Marton Tünde
Derdák Dalma (3.a), Horváth Bianka Sára (3.a), Komondi Nóra (3.a), Kovács Léna (3.a)Bolyai matematika csapatversenymegyei döntőcsapat9. helyezésCsajkásné Róka Judit
Engelmayer Dávid Károly (5.b), Kulcsár Gergely József (5.b), Marton Lóránt (5.b), Vörös Botond (5.b)Bolyai matematika csapatversenymegyei döntőcsapat21. helyezésDr. Füredi Árpádné
Falusi Borbála (10.b)Vas megyei német nyelvi versenymegyei döntőegyéni8. helyezésDr. Tóthné Bozi Edit
Farkas Fanni (11.b)Bolyai János megyei matematikaversenymegyei döntőegyéni4. helyezésHegedüs Beáta
Fodor Levente (9.a)Irinyi János országos középiskolai kémiaversenymegyei döntőegyéni5. helyezésDr. Füzesi István
Fogarasi Dávid (2.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni12. helyezésMódly Andrea
Fukszberger Ádám Balázs (3.b)Gazdag Erzsi megyei vers- és mesemondó versenyvárosi döntőegyéni3. helyezésGáspárné Marton Tünde
Fábián Panka (8.b), Kassai Zsanna (8.b), Márkus Emese (8.b), Németh Dóra (8.b)Bolyai anyanyelvi csapatversenymegyei döntőcsapat3. helyezésBreznyiczki Mariann
Fülöp Endre Csanád (5.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni7. helyezésDr. Füredi Árpádné
Fülöp László Bence (10.a), Orbán Áron (10.a), Szabó Gergő (10.a), Pesti Patrik (10.b)Bolyai matematika csapatversenyregionális döntőcsapat21. helyezésVargyas László
Galambos Zalán (7.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni19. helyezésBogáthné Erdődi Judit
Gyöngyössy Ádám (12.a)Bolyai János megyei matematikaversenymegyei döntőegyéni3. helyezésHegedüs Beáta
Gábriel Panna (5.a), Neuvirth Hanna (5.a), Páncél Patrícia Anna (5.a), Repcsényi Zoltán (5.a)Bolyai matematika csapatversenymegyei döntőcsapat15. helyezésDr. Füredi Árpádné
Gáspár Glória Panka (3.a), Komondi Nóra (3.a), Soós Gergő (3.a), Török Julianna Lilla (3.a)Bolyai anyanyelvi csapatversenymegyei döntőcsapat24. helyezésCsajkásné Róka Judit
Hajdinák Réka (7.b)Arany János magyarversenyországos döntőegyéni2. helyezésPintérné Bujtás Tímea, Zelei-Kukor Sára
Hanyecz Viktória (12.b)Országos középiskolai tanulmányi verseny: biológiaországos döntőegyéni14. helyezésSzabó Bence
Hanyecz Viktória (12.b)Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny: kémiaországos döntőegyéni23. helyezésDr. Füzesi István
Horgosi Patrik (7.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni11. helyezésBogáthné Erdődi Judit
Horváth Flórián (6.c), Polgár Péter (6.c), Szabó Bürgermaier Máté (6.c)Sebők Gábor emlékversenyországos döntőcsapatbronz minősítésMenyhárt Izabella
Horváth Félix Gáspár (9.a), Leszkóczi Soma (9.a)Vas megyei német nyelvi versenymegyei döntőcsapat6. helyezésDr. Tóthné Bozi Edit
Horváth Márton Áron (6.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni13. helyezésDr. Füredi Árpádné
Horváth Márton Áron (6.b), Kis Domonkos (6.b), Kovács Fruzsina (6.b), Terplán Anna Sarolta (6.b)Bolyai anyanyelvi csapatversenymegyei döntőcsapat5. helyezésBreznyiczki Mariann
Horváth Márton Áron (6.b), Komondi Réka (6.b), Szilvágyi Linett Anna (6.b), Terplán Anna Sarolta (6.b)Bolyai matematika csapatversenymegyei döntőcsapat4. helyezésDr. Füredi Árpádné
Horváth Zsanett (10.c)Vas megyei német nyelvi versenymegyei döntőegyéni9. helyezésGóczánné Molnár Éva
Horváth Ákos (9.a)Savaria országos történelem versenymegyei döntőegyéni6. helyezésNémeth József
Horváth Áron (11.a)Bolyai János megyei matematikaversenymegyei döntőegyéni1. helyezésNémeth Gyula
Horváth Áron (11.a)Országos középiskolai tanulmányi verseny: matematikaországos döntőegyéni20. helyezésNémeth Gyula
Horváth Áron (11.a)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni1. helyezésNémeth Gyula
Huller Erik (7.a), Kovács Vid Levente (7.a), Sándor Péter Barnabás (7.a), Tuboly Zsombor Kornél (7.a)Bolyai anyanyelvi csapatversenyterületi döntőcsapat1. helyezésZelei-Kukor Sára
Huller Erik (7.a), Kovács Vid Levente (7.a), Sándor Péter Barnabás (7.a), Tuboly Zsombor Kornél (7.a)Bolyai anyanyelvi csapatversenyországos döntőcsapat10. helyezésZelei-Kukor Sára
Imre Liza Zsuzsanna (3.b), Lakosi-Őhm Viktória (3.b), Molnár Damján (3.b), Vágfalvi Kristóf (3.b)Bolyai matematika csapatversenymegyei döntőcsapat8. helyezésGáspárné Marton Tünde
Imre Liza Zsuzsanna (3.b), Reicher Dorka Szófia (3.b), Schauer Botond (3.b), Szabó Bálint Ákos (3.b)Bolyai anyanyelvi csapatversenyregionális döntőcsapat9. helyezésGáspárné Marton Tünde
Jakab Máté (8.b)Kosáry Domonkos történelemversenyországos döntőegyéni22. helyezésVarga Zoltánné
Jakab Zsófia (10.a), Mecséri Botond Ákos (10.a), Reicher Marcell (10.a), Ropos Regő (10.a)Bolyai matematika csapatversenyregionális döntőcsapat17. helyezésVargyas László
Karáth László (5.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni2. helyezésDr. Füredi Árpádné
Kelemen Anna (11.a)Bolyai János megyei matematikaversenymegyei döntőegyéni2. helyezésNémeth Gyula
Kelemen Anna (11.a)Országos középiskolai tanulmányi verseny: matematikaországos döntőegyéni21. helyezésNémeth Gyula
Kelemen Anna (11.a)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni2. helyezésNémeth Gyula
Kelemen Gergő (9.a)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni1. helyezésDanyi Béla
Kelemen Gergő (9.a)Irinyi János országos középiskolai kémiaversenymegyei döntőegyéni7. helyezésDr. Füzesi István
Kelemen Gergő (9.a), Mészáros Dániel (9.c), Velner Hanna (9.c)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőcsapat1. helyezésDanyi Béla, Hollerné Gazdag Ilona, Némethné Békési Ildikó
Kis Botond (7.b)Vas megyei angol nyelvi versenymegyei döntőegyéni1. helyezésPuskás Szabolcs
Kis Botond (7.b)Országos angol nyelvi versenyországos döntőegyéni17. helyezésPuskás Szabolcs
Kis Domonkos (6.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni37. helyezésDr. Füredi Árpádné
Kiss Lilien Virág (12.b)Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny: olasz nyelvországos döntőegyéni19. helyezésDarab Laura
Kollerits Ármin Antal (7.a)Országos német nyelvi versenymegyei döntőegyéni3. helyezésDr. Tóthné Bozi Edit
Kollerits Ármin Antal (7.a)Richtig schreiben német helyesírási versenyvárosi döntőegyéni1. helyezésDr. Tóthné Bozi Edit
Kollerits Ármin Antal (7.a), Kovács Vid Levente (7.a), Pass Bálint (7.a)Zöldokos kupamegyei döntőcsapat4. helyezésBánó Zoltán
Komáromi Balázs (9.b)Vas megyei német nyelvi versenymegyei döntőegyéni3. helyezésDr. Tóthné Bozi Edit
Kovács Barnabás (3.a)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni26. helyezésCsajkásné Róka Judit
Kovács Barnabás (3.a), Krancz Huba (3.a), Neuvirth Dávid (3.a), Takács Zalán (3.a)Bolyai matematika csapatversenymegyei döntőcsapat12. helyezésCsajkásné Róka Judit
Kovács Júlia (12.c)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni21. helyezésNémeth Gyula
Kovács Kincső (6.b), Kovács Virág (6.b), Vincze Dóra (6.b)Zöldokos kupamegyei döntőcsapat7. helyezésTőkéné Czvitkovics Szilvia
Kovács Kristóf (10.c)Bolyai János megyei matematikaversenymegyei döntőegyéni1. helyezésFinta Zsanett
Kovács Kristóf (10.c), Németh Levente Zsolt (10.c), Varga Bence (10.c)Országos Középiskolai Problémamegoldó Versenyországos döntőcsapat5. helyezésVarga Zoltánné
Kovács Léna (3.a)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni24. helyezésCsajkásné Róka Judit
Kovács Vid Levente (7.a), Sándor Péter Barnabás (7.a), Horgosi Patrik (7.b), Zsikla Márton (7.b)Bolyai matematika csapatversenymegyei döntőcsapat1. helyezésBiró Gábor, Bogáthné Erdődi Judit
Kovács Vid Levente (7.a), Sándor Péter Barnabás (7.a), Horgosi Patrik (7.b), Zsikla Márton (7.b)Bolyai matematika csapatversenyországos döntőcsapat16. helyezésBiró Gábor, Bogáthné Erdődi Judit
Kramli Olivér (8.b), Kremser Csanád (8.b), Zsebesi Marcell (8.b)Zöldokos kupamegyei döntőcsapat11. helyezésDr. Horváth Katalin
Kulcsár Amira Zsóka (7.b)Országos német nyelvi versenymegyei döntőegyéni5. helyezésMézesné Szabó Katalin
Kurucz Máté (12.c)Bolyai János megyei matematikaversenymegyei döntőegyéni2. helyezésNémeth Gyula
Kurucz Máté (12.c)Országos középiskolai tanulmányi verseny: matematikaországos döntőegyéni10. helyezésNémeth Gyula
Kurucz Máté (12.c)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni20. helyezésNémeth Gyula
Kurucz Máté (12.c)Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny: német nyelvországos döntőegyéni19. helyezésGóczánné Molnár Éva
Kádár-Király Dóra (7.a)Vas megyei angol nyelvi versenymegyei döntőegyéni6. helyezésSzabó Benigna
Károlyi Milán György (10.b)Vas megyei angol nyelvi versenymegyei döntőegyéni5. helyezésDuncan Martin, Tar Hajnalka
Lakosi-Őhm Viktória (3.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni48. helyezésGáspárné Marton Tünde
Langer Zsolt Tivadar (12.b)Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny: angol nyelvországos döntőegyéni2. helyezésDuncan Martin, Tar Hajnalka
Magyar Balázs Attila (4.a)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni6. helyezésBakó Zsuzsanna
Magyar Balázs Attila (4.a)Zrínyi Ilona Matematikaversenyországos döntőegyéni5. helyezésBakó Zsuzsanna
Magyar Balázs Attila (4.a), Miklós Emma (4.a), Nagy Noémi Anna (4.b), Orbán Álmos (4.b)Bolyai matematika csapatversenymegyei döntőcsapat2. helyezésBakó Zsuzsanna, Horváthné Sámson Andrea
Magyar Balázs Attila (4.a), Miklós Emma (4.a), Nagy Noémi Anna (4.b), Orbán Álmos (4.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőcsapat1. helyezésBakó Zsuzsanna, Horváthné Sámson Andrea
Magyar Balázs Attila (4.a), Miklós Emma (4.a), Patyi Simon (4.a), Szentkirályi Adrienn (4.a)Bolyai anyanyelvi csapatversenymegyei döntőcsapat5. helyezésBakó Zsuzsanna
Markó Máté (3.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni14. helyezésGáspárné Marton Tünde
Markó Máté (3.b), Pálfi Mátyás (3.b), Schauer Botond (3.b), Várkony Dániel (3.b)Bolyai matematika csapatversenymegyei döntőcsapat3. helyezésGáspárné Marton Tünde
Mecséri Botond Ákos (10.a)Irinyi János országos középiskolai kémiaverseny2. fordulóegyéni3. helyezésSzabó Bence
Mesits Manna (2.a)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni18. helyezésNémethné Kiss Márta
Meszlényi Zsófia Anna (9.b)Vas megyei német nyelvi versenymegyei döntőegyéni5. helyezésDr. Tóthné Bozi Edit
Miklós Emma (4.a)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni11. helyezésBakó Zsuzsanna
Miklós Regina (2.a)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni16. helyezésNémethné Kiss Márta
Miklós Regina (2.a), Fogarasi Dávid (2.b), Pfliegler Balázs (2.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőcsapat2. helyezésMódly Andrea, Némethné Kiss Márta
Molnár Damján (3.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni47. helyezésGáspárné Marton Tünde
Mészáros Melinda (8.c), Őri Luca Sára (8.c), Varga Boglárka (8.c), Vinkó Franciska Anna (8.c)Bolyai anyanyelvi csapatversenymegyei döntőcsapat30. helyezésBreznyiczki Mariann
Nagy Georgina (12.c)Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny: vizuális kultúraországos döntőegyéni4. helyezésNémeth József
Nagy Noémi Anna (4.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni2. helyezésHorváthné Sámson Andrea
Németh Hédi Anna (4.a), Nagy Levente (4.b)Nyitra angol versmondó versenymegyei döntőcsapatezüst minősítésPiri Adrienn
Németh Janka Blanka (10.c)Bolyai János megyei matematikaversenymegyei döntőegyéni3. helyezésFinta Zsanett
Németh Janka Blanka (10.c)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni3. helyezésFinta Zsanett
Németh Janka Blanka (10.c), Sánta Dávid (10.c), Szatmári Soma (10.c), Tóth Luca Panna (10.c)Bolyai matematika csapatversenyterületi döntőcsapat7. helyezésFinta Zsanett
Németh Zoárd Milán (4.a)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni22. helyezésBakó Zsuzsanna
Németh Zoé (5.a)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni8. helyezésDr. Füredi Árpádné
Papp Kristóf (7.a), Zsirai-Kiss Barnabás (7.a)Megyei angol projekt verseny: Genius is patiencemegyei döntőcsapat7. helyezésSzabó Benigna
Papp-Fűzfai Fanni (2.a)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni31. helyezésNémethné Kiss Márta
Pass Bálint (7.a)Országos német nyelvi versenymegyei döntőegyéni11. helyezésDr. Tóthné Bozi Edit
Pass Bálint (7.a)Richtig schreiben német helyesírási versenyvárosi döntőegyéni3. helyezésDr. Tóthné Bozi Edit
Pass Bálint (7.a), Hajdinák Réka (7.b), Kis Botond (7.b), Kulcsár Amira Zsóka (7.b)Bolyai anyanyelvi csapatversenyterületi döntőcsapat4. helyezésZelei-Kukor Sára
Pfliegler Balázs (2.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni1. helyezésMódly Andrea
Pichler Bertalan Péter (5.a), Prugberger Dárius Dávid (5.a), Fullár Emma (6.a), Fülöp Borbála Anna (6.a)Országos elsősegély-ismereti versenyországos döntőcsapat1. helyezésStumpfel Zsoltné
Pintér Luca Boglárka (3.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni10. helyezésGáspárné Marton Tünde
Pintér Szofi Hanna (5.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni3. helyezésDr. Füredi Árpádné
Praefort Lili (10.c)Vas megyei német nyelvi versenymegyei döntőegyéni2. helyezésGóczánné Molnár Éva
Pájer Levente (3.a)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni2. helyezésCsajkásné Róka Judit
Pájer Levente (3.a)Zrínyi Ilona Matematikaversenyországos döntőegyéni17. helyezésCsajkásné Róka Judit
Pájer Levente (3.a), Balasa Tibor Ferenc (3.b), Pintér Luca Boglárka (3.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőcsapat2. helyezésCsajkásné Róka Judit, Gáspárné Marton Tünde
Páncél Patrícia Anna (5.a)Nyitra angol versmondó versenymegyei döntőegyéniarany minősítésDuncan Martin, Szabó Benigna
Pölöskey Panna (7.a), Rápli Éva (7.a), Geosits Zsófia (7.b), Kiss Nóra (7.b)Bolyai matematika csapatversenymegyei döntőcsapat5. helyezésBiró Gábor, Bogáthné Erdődi Judit
Pölöskey Zsigmond (4.a)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni14. helyezésBakó Zsuzsanna
Reicher Dorka Szófia (3.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni11. helyezésGáspárné Marton Tünde
Reicher Marcell (10.a)Vas megyei német nyelvi versenymegyei döntőegyéni3. helyezésDarab Laura
Ribes Attila Csanád (9.c)Irinyi János országos középiskolai kémiaverseny2. fordulóegyéni2. helyezésSzabó Bence
Rosanics Robin Péter (9.b)Kosáry Domonkos történelemversenyregionális döntőegyéni1. helyezésVarga Zoltánné
Rosanics Robin Péter (9.b)Kosáry Domonkos történelemversenyországos döntőegyéni7. helyezésVarga Zoltánné
Rápli Anna (11.a)Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny: vizuális kultúraországos döntőegyéni26. helyezésNémeth József
Schütz Brúnó Péter (12.c)Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny: német nyelvországos döntőegyéni17. helyezésGóczánné Molnár Éva
Schütz Brúnó Péter (12.c)Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny: magyar nyelvországos döntőegyéni1. helyezésTakács Marietta
Sobko Diana (9.c)Irinyi János országos középiskolai kémiaverseny2. fordulóegyéni3. helyezésSzabó Bence
Sobko Diana (9.c)Vas megyei német nyelvi versenymegyei döntőegyéni3. helyezésGóczánné Molnár Éva
Sobko Diana (9.c)Vas megyei angol nyelvi versenymegyei döntőegyéni12. helyezésBugovits Anita, Duncan Martin
Szabó Adél (9.a)Savaria országos történelem versenymegyei döntőegyéni4. helyezésNémeth József
Szabó Bálint Ákos (3.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni23. helyezésGáspárné Marton Tünde
Szabó Gergő (10.a)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni6. helyezésVargyas László
Szabó Gergő (10.a)Vas megyei német nyelvi versenymegyei döntőegyéni1. helyezésDarab Laura
Szabó Gergő (10.a), Németh Janka Blanka (10.c), Sánta Dávid (10.c)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőcsapat1. helyezésFinta Zsanett, Vargyas László
Szabó Gábriel Noel (7.a), Fuchs Kristóf Leó (7.b), Galambos Zalán (7.b), Varga Iván (7.b)Bolyai matematika csapatversenymegyei döntőcsapat2. helyezésBiró Gábor, Bogáthné Erdődi Judit
Szabó Júlia (2.b)Szépolvasási és nyelvhelyességi versenymegyei döntőegyéni10. helyezésMódly Andrea
Szakos Sára (11.c)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni7. helyezésNémeth Gyula
Szalai Bence (12.a)Less Nándor földrajzversenyországos döntőegyéni9. helyezésDr. Lenner Tibor, Papp Tibor
Szalai Bence (12.a)Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny: földrajzországos döntőegyéni27. helyezésDr. Lenner Tibor, Papp Tibor
Szatmári Soma (10.c)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni12. helyezésFinta Zsanett
Szűcs Balázs (10.c)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni13. helyezésFinta Zsanett
Sándor Péter Barnabás (7.a)Arany János magyarversenyországos döntőegyéni8. helyezésZelei-Kukor Sára
Sánta Dávid (10.c)Ifjú Fizikusok Magyar Versenyeországos döntőegyéni3. helyezésFinta Zsanett
Sánta Dávid (10.c)Bolyai János megyei matematikaversenymegyei döntőegyéni2. helyezésFinta Zsanett
Sánta Dávid (10.c)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni1. helyezésFinta Zsanett
Sánta Dávid (10.c)BME Alfa Matematikaversenyországos döntőegyéni2. helyezésFinta Zsanett
Sántha Csongor Zalán (7.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni3. helyezésBogáthné Erdődi Judit
Sántha Csongor Zalán (7.b)Varga Tamás matematikaversenymegyei döntőegyéni4. helyezésBogáthné Erdődi Judit
Sütő Tamara (5.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni37. helyezésDr. Füredi Árpádné
Teklits Pál (5.a)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni9. helyezésDr. Füredi Árpádné
Tánczos Tamara (10.a)Vas megyei angol nyelvi versenymegyei döntőegyéni3. helyezésDuncan Martin, Tar Hajnalka
Tóth István (11.b)Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny: kémiaországos döntőegyéni29. helyezésDr. Füzesi István
Tóth Luca Panna (10.c)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni14. helyezésFinta Zsanett
Varga Luca (7.a)Richtig schreiben német helyesírási versenyvárosi döntőegyéni3. helyezésDr. Tóthné Bozi Edit
Varga Tibor (10.c)Vas megyei angol nyelvi versenymegyei döntőegyéni2. helyezésBugovits Anita, Duncan Martin
Vass Virág (12.c)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni23. helyezésNémeth Gyula
Velner Hanna (9.c)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni16. helyezésNémethné Békési Ildikó
Viszket Anna (11.c)Tiszán innen Dunán túl népdaléneklési versenymegyei döntőegyéniezüst minősítésPilnay Sándorné
Windisch András Ferenc (12.c)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni11. helyezésNémeth Gyula
Zenke Réka (8.a)Vas megyei angol nyelvi versenymegyei döntőegyéni8. helyezésMenyhárt Izabella
Zsikla Márton (7.b)Zrínyi Ilona Matematikaversenymegyei döntőegyéni1. helyezésBogáthné Erdődi Judit
Zsikla Márton (7.b)Varga Tamás matematikaversenymegyei döntőegyéni2. helyezésBogáthné Erdődi Judit
Zsirai-Kiss Barnabás (7.a)Vas megyei angol nyelvi versenymegyei döntőegyéni7. helyezésSzabó Benigna
Ádám Ágoston (9.c)Irinyi János országos középiskolai kémiaverseny2. fordulóegyéni1. helyezésSzabó Bence
Ávár Kornélia (5.a), Némethy Száva Hanna (5.a), Páncél Patrícia Anna (5.a)Zöldokos kupamegyei döntőcsapat13. helyezésDr. Horváth Katalin