2015. szept. 24.

Tisztelettel meghívjuk a Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium TÁMOP 3.1.3-11/2-2012-0001 A természettudományos oktatás módszertanának és eszközrendszerének megújítása a közoktatásban (Öveges program) „Kíváncsi természet” című projekt keretében megrendezésre kerülő két rendezvényünkre: szakmai napra és versenyekre.

HELYSZÍN:      NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

9700 Szombathely, Bolyai u. 11.

1. RENDEZVÉNY – SZAKMAI NAP

IDŐPONT:        2015. október 03. szombat 10.00 órai kezdettel

PROGRAM:

-       előadás a Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium által kínált lehetőségekről,

-       természettudományos laborunk bemutatása,

-       kiállítás az Öveges pályázat során bemutatásra került kísérletekből posztereken, diákon, filmen és a gyakorlatban.

A  szakmai napra előzetes regisztráció nem szükséges.

2. RENDEZVÉNY - VERSENYEK

IDŐPONT:        2015. október 10. szombat 09.00 órai kezdettel.

PROGRAM:      a verseny részletes tudnivalóit a mellékelt tájékoztató tartalmazza.

Ezen a napon minden Partnerintézmény igazgatójával vagy szaktanárával személyes egyeztetésre kerül sor pályázatunk fenntartási időszakában szervezett laborórák lehetőségeiről és időpontjáról.

Versenyfelhívás letöltése (PDF)

Részletes tudnivalók a versenyről (PDF)

További információ:

Papp Tibor igazgató, projektmenedzser 06/94-513-681 és