Tanáraink

digitális kultúra

Bagáry Attila
vezetőtanár
vizuális kultúra, technika és tervezés, fejlesztő foglalkozás

Bakó Zsuzsanna
osztályfőnök (4.a), vezetőtanár

Baranyai Balázs
történelem, földrajz, hon- és népismeret

Baranyai József

osztályfőnök (3.a), vezetőtanár

Csóka Tibor
munkaközösség-vezető, osztályfőnök (12.c), vezetőtanár
magyar nyelv és irodalom, történelem, állampolgári ismeretek

Danyi Béla
osztályfőnök (7.a)
matematika, fizika

Darab Laura
német nyelv, olasz nyelv

Darvas Zsolt
tanulószoba vezető (5.c)
etika

Dobre Norbert
osztályfőnök (10.a)
digitális kultúra

Eredics Milán
osztályfőnök (8.a)
történelem, magyar nyelv és irodalom, hon- és népismeret, etika, állampolgári ismeretek

Fekete Márta

osztályfőnök (4.b)

Hollerné Gazdag Ilona

Hollósiné Breznyiczki Mariann
osztályfőnök (8.c), diákönkormányzat segítő tanára (5-8. évfolyam)

Horváth Judit
vezetőtanár
történelem, német nyelv, állampolgári ismeretek

Dr. Horváth Katalin

Kunecz Árpád

Kuneczné Klajzovics Judit

Ladányi Veronika
fizika, digitális kultúra, technika és tervezés

Lester Martin Duncan
angol nyelvi lektor

Mézesné Szabó Katalin
osztályfőnök (7.a)
német nyelv, etika

Móricz Attila
osztályfőnök (5.c), vezetőtanár, munkaközösség-vezető

Németh Gyula

Németh József
osztályfőnök (5.a), vezetőtanár, szakértő
vizuális kultúra, mozgóképkultúra és médiaismeret, történelem, etika, művészetek

Némethné Kiss Márta

Salamon Viktória

Sárközy István

Sélley Gábor
osztályfőnök (11.b), vezetőtanár, diákönkormányzat segítő tanára (9-12. évfolyam)
történelem, magyar nyelv és irodalom

Stumpfel Zsoltné
osztályfőnök (12.a), vezetőtanár, munkaközösség-vezető
technika és tervezés, természettudomány, biológia

Szabó Beatrix

napközis nevelő (3.b)

Zsiros Péter

2024.03.22.
A középfokú iskolák nyilvánosságra hozzák a jelentkezők felvételi jegyzékét (ideiglenes rangsor)
2024.03.27.
A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap
2024.03.28. - 2024.04.07.
Tavaszi szünet
2024.04.08. - 2024.04.10.
A tanulói adatlapok módosításának lehetősége az általános iskolában
2024.04.08.
A tavaszi szünet utáni első tanítási nap
2024.04.12.
Jelentkezés emelt szintű képzésre (fakultációra) - 10. évfolyam