Tanáraink

osztályfőnök (11.c)
informatika

Bagáry Attila
vizuális kultúra, technika és tervezés, fejlesztő foglalkozás

Bakó Zsuzsanna

osztályfőnök (4.b)

Hollerné Gazdag Ilona

Hollósiné Breznyiczki Mariann
osztályfőnök (6.c), diákönkormányzat segítő tanára (5-8. évfolyam)

Dr. Horváth Katalin

Németh Gyula

Németh József
osztályfőnök (11.a), vezetőtanár
vizuális kultúra, mozgóképkultúra és médiaismeret, történelem

Némethné Kiss Márta

földrajz

Sárközy István

Sélley Gábor
osztályfőnök (9.b), vezetőtanár, diákönkormányzat segítő tanára (9-12. évfolyam)
történelem, magyar nyelv és irodalom, erkölcstan, etika

Stumpfel Zsoltné
osztályfőnök (10.a), vezetőtanár, munkaközösség-vezető
technika és tervezés, természettudomány, biológia, földrajz, technika, életvitel és gyakorlat

Szabó Beatrix
osztályfőnök (7.c), tanulószoba (5.c), munkaközösség-vezető
angol nyelv, erkölcstan

Szabó Bence Farkas
osztályfőnök (10.b)
biológia, kémia

Szauer Ágoston

Szauerné Beliczky Ágnes
osztályfőnök (3.b)

Takács Marietta
osztályfőnök (8.c), vezetőtanár

Tar Hajnalka

Tóth Péter

Dr. Tóthné Bozi Edit

Tőkéné Czvitkovics Szilvia
osztályfőnök (11.b)
biológia és egészségtan, kémia, természettudomány

Tuider Milán

2021.10.15. 15:00 -
Gólyaavató a 9-10. évfolyamnak
2021.10.18.
Az őszi írásbeli érettségi vizsgák kezdete
2021.10.22.
Az 1956-os forradalomra emlékezünk