Tanáraink

igazgatóhelyettes, szakvezető

történelem

Huszárné Móricz Katalin

tagozatvezető, szakvezető, osztályfőnök (2.A)

Kocsis Zsolt

tagozatvezető, szakvezető

rajz, művészetek

Árvai-Fuczin Krisztina

Auer Péter

informatika

Bagáry Attila

rajz, technika

Bakó Zsuzsanna

szakvezető, osztályfőnök (3.A)

Baranyai József

laborvezető, munkaközösség-vezető, osztályfőnök (11.C)

biológia

Kukorné Jósa Judit

napközis nevelő (5.B)

Kunecz Árpád

szakvezető, munkaközösség-vezető, osztályfőnök (10.B)

Kuneczné Klajzovics Judit

Lester Martin Duncan

nyelvi lektor

Menyhárt Izabella

osztályfőnök (6.C)

angol nyelv, erkölcstan

Mézesné Szabó Katalin

munkaközösség-vezető, osztályfőnök (11.A)

Mikics Lászlóné

Közalkalmazotti Tanács elnöke, szakvezető, osztályfőnök (2.B)

Módly Andrea

szakvezető, osztályfőnök (1.B)

Móricz Attila

szakvezető, osztályfőnök (7.C)

Hajnák Zsuzsanna

napközis nevelő (5.A)

erkölcstan

Németh Gyula

munkaközösség-vezető

Németh József

osztályfőnök (8.A)

történelem, rajz, mozgókép és médiakultúra

Némethné Békési Ildikó

osztályfőnök (9.A)

Némethné Kiss Márta

szakvezető, osztályfőnök (1.A)

Pájer Szabolcs

szakvezető, informatikai vezető

matematika, fizika

Pilnay Sándorné

ének-zene, művészetek

Piri Adrienn

osztályfőnök (5.B)

olasz nyelv, angol nyelv

Rákli Lászlóné

szakvezető, napközis nevelő (1.B)

Rákóczy Judit

napközis nevelő (4.A)

Róka Judit

szakvezető, osztályfőnök (4.A)

Roznárné Dr. Kun Csilla PhD

olasz nyelv, német nyelv

Rózsa Viktória

szakvezető, diákönkormányzat segítő tanára (5-8. évfolyam), osztályfőnök (10.C)

Sárközy István

Sélley Gábor

diákönkormányzat segítő tanára (9-12. évfolyam), osztályfőnök (6.B)

történelem, magyar nyelv és irodalom, erkölcstan

Stumpfel Zsoltné

szakvezető, munkaközösség-vezető, osztályfőnök (7.A)

technika, biológia, természetismeret

2018.11.30. 11:00 - 14:00
Nevelési értekezlet
2018.12.03. 17:00 -
Szülői értekezlet (12. évfolyam) - tájékoztató az érettségiről és a felvételi eljárásról
2018.12.03. 17:00 - 19:00
Fogadóóra (minden évfolyamnak)