Aktuális hírek

Projektzáró a megújult Bolyaiban

Szeptember 24-én iskolánk közösségének jelenlétében zajlott az EFOP-4.1.3-17-2017-00211 számú, Tanulást segítő terek infrastrukturális fejlesztése az ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnáziumban Szombathelyen című projekt hivatalos zárása.

A 170 millió forintos pályázati támogatás révén  új, szellőztethető tetőt kapott a tornaterem, megújultak a hozzá tartozó öltözők és vizesblokkok is. Az épületben az összes mosdó új burkolatot kapott mozgásérzékelős világítással, fotocellás vízöblítéssel, automata szappan- és kézfertőtlenítő-adagolókkal.
Az ünnepségen megjelent és köszöntőt mondott dr. Scheuer Gyula, az ELTE kancellárja, valamint Hermann Judit, az EMMI főosztályvezetője.
Az eseményről szóló tudósítások itt olvashatók:
2022.08.31. 18:00 -
Tanévnyitó ünnepély
2022.09.01.
Első tanítási nap